4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności


Nunczako - jak zacząć ćwiczyć?

21-11-2017

Nunczako to jedna z tych broni, które stały się legendą samą w sobie, fascynując wielu miłośników sztuk walki. Skąd się wzięło, gdzie je można kupić i jak nim ćwiczyć?

więcej

Międzynarodowy Konkurs Filmowy na 15. Krakowskim Festiwalu Górskim – aż siedem polskich premier

17-11-2017

Od lat wizytówką Krakowskiego Festiwalu Górskiego są dwa konkursy filmowe – polski i międzynarodowy. W tym roku o Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego KFG 2017 będzie walczyć 12 dokumentów, z czego aż 7 to polskie premiery.

więcej

Zagraniczne gwiazdy na 15. Krakowskim Festiwalu Górskim

14-11-2017

Ines Papert, Peter Habeler, Ermanno Salvaterra, Davo Karničar, Marek Holeček, Matt Helliker oraz Michi Wohlleben – oto zagraniczni goście, którzy zaprezentują się na scenie 15. Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 3 grudnia 2017 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

więcej

Najciekawsze imprezy rowerowe

06-11-2017

Każdy, kto posiada jakąkolwiek pasję, wie, że przyjemność płynie nie tylko z jej realizowania i rozwijania się, inspirowania lepszymi od siebie i motywowania początkujących, ale także z dzielenia owej pasji z osobami, które czują to samo, co Ty, ale mają też inne motywacje. Okazją do dzielenia się pasją taką jak jazda na rowerze są nie tylko wycieczki rowerowe w małych grupach na weekend, ale także duże imprezy rowerowe, organizowane corocznie.

więcej

Gdzie na długi wypad rowerowy?

12-10-2017

Planujesz w przyszłym sezonie wybrać się na naprawdę ciekawy wypad rowerowy, ale nie masz pomysłu, którą trasę wybrać? Pozwól, że zaproponujemy Ci kilka ciekawych pomysłów – dwie spośród tras polskich i jedną zagraniczną. Uwierz, warto odwiedzić każdą z nich!

więcej

Prezent dla fanów motoryzacji

10-10-2017

Dla miłośników wyścigów rajdowych doskonałym prezentem będzie przejazd klasycznym Subaru Impreza. Fanom jednośladów warto podarować jazdę motocrossem, czyli motocyklem dostosowanym do trudnych warunków. Z kolei zwolennikom amerykańskiego stylu poleca się przejażdżkę Monster Truckiem – pick-upem z kołami od ciągnika.

więcej

Noszenie szkieł kontaktowych w zimie

03-10-2017

Noszenie szkieł kontaktowych w zimie wymaga szczególnej pielęgnacji zarówno oczu, jak i soczewek. Podstawowym wyzwaniem jest zachowanie równowagi pomiędzy różnicą temperatur wewnątrz i na zewnątrz. Z tego powodu zaleca się wybierać soczewki silikonowo-hydrożelowe, które charakteryzują się właściwościami nawilżającymi

więcej

Buty AKU TRIBUTE II GTX

22-08-2017

To już są moje trzecie z kolei buty AKU, które testuję. Tym razem test był wyjątkowy, bo na dwóch najdłuższych szlakach pieszych w Polsce - Głównym Szlaku Beskidzkim i Głównym Szlaku Sudeckim. Prawie miesiąc wędrówki, po 12 godzin dziennie, niemal 1000 kilometrów w nogach, przez całe Beskidy i Sudety.

więcej

Tygodnik Piłka Nożna

25-07-2017

Czasopismo „Piłka Nożna” na polskim rynku obecne jest już od ponad 50 lat. To odpowiednia gazeta dla wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy chcą na bieżąco śledzić najważniejsze informacje dotyczące tego sportu zarówno w Polsce, jak i na świecie oraz przeczytać ciekawe artykuły o ulubionych piłkarzach.

więcej

Skarpetki Smartwool Hike Medium Crew

19-07-2017

Prawdopodobnie najlepsze skarpetki jakie do tej pory miałem. Przeszedłem w nich niemal połowę Głównego Szlaku Beskidzkiego i tyle samo Głównego Szlaku Sudeckiego, piorąc co drugi dzień, a kolejny susząc w nocy i w dzień na plecaku.

więcej


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna