4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Imprezy integracyjne » Ekstremalny weekend

Ekstremalny weekend

Termin: 29.04.2015 / 03.06.2015 / 05.08.2015
Szczegółowa oferta: weekend ze sportami ekstremalnymi

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt: admin@4risk.net
Autor programu: Kazimierz Pawłowski

Weekend ze sportami ekstremalnymi w Słowenii - 3 dni / 5 sportów - rafting, canyoning, hydrospeed, kajakarstwo górskie, bungee jumping/wspinaczka

Imprezy integracyjne

Dzień 1
Wyjazd z Polski we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Słowację i Austrię do Słoweni. Wieczorem zakwaterowanie w pokojach gościnnych w naszej bazie sportowej, znajdującej się nad rzeką Soca, w pobliżu miejscowości Bovec. Soca jest jedną z najbardziej malowniczych rzek Europy.

Dzień 2
Rano udajemy się do pobliskiej bazy na rzece Soca na Rafting. Spłyniemy 10-kilometrowym odcinkiem rzeki, co zajmie nam około 2,5 godziny. Rafting jest podzielony na 2 części; przez pierwsze, łagodniejsze 5 kilometrów będziemy oswajać się z rzeką i naszym sprzętem, natomiast kolejne 5 kilometrów to większa dawka adrenaliny. Stopień trudności raftingu zależy od aktualnego poziomu wody.

Po południu kolejna atrakcja - tym razem czeka nas Hydrospeed. Cała wycieczka to 2,5 godziny, z czego około 1,5 godziny spędzimy w wodzie; w tym czasie przepłyniemy ponad 6 kilometrów. Na początku zabawy instruktor zapozna nas z techniką spływu oraz dokładnie wytłumaczy, co mamy robić i jak się zachowywać.

Wieczorem zasłużony odpoczynek oraz integracja przy grillu i ulubionych napojach.

Imprezy integracyjne

Dzień 3
Od rana kolejna dawka adrenaliny. Zaczniemy od Canyoning’u, który potrwa około 2,5 godziny. Po tym, jak zaopatrzymy się w odpowiedni sprzęt, przejdziemy do położonego nieopodal przełomu rzeki Susec. Przed nami zapierająca dech w piersiach przygoda: razem z instruktorem będziemy pokonywać wodospady i wszystkie niespodzianki, jakie zgotuje nam rzeka.

Krótki odpoczynek i kolejna atrakcja. Wracamy na rzekę Soca, aby tym razem pokonać ją indywidualnie kajakiem. Na wodzie spędzimy około 1 godziny i 15 minut, a cała przygoda zajmie nam około 2,5 godziny. Pierwsze trzydzieści minut spływu będziemy uczyli się pływać naszym kajakiem na spokojniejszych wodach.

Wieczorem, tak jak dzień wcześniej, wspólnie pogrillujemy i podzielimy się przeżytymi emocjami.

Dzień 4
Tego dnia czeka nas skok na linie, czyli Bungee Jumping. Przejedziemy na oddalony około 70 kilometrów od naszej bazy most niedaleko miejscowości Nova Gorica. Most ma wysokość 55 metrów i właśnie z tej wysokości oddaje się skoki. Serce bije nam jak szalone, 1,2,3... Bungeeeee!!!! Po skoku zostaniemy wciągnięci na ponton i otrzymamy certyfikat skoku na Bungee.

Istnieje możliwość zamiany skoku na Bungee na dwugodzinny kurs wspinaczki.

Wieczorem wyruszamy do Polski, pełni niezapomnianych wrażeń i energii na nadchodzący tydzień, miesiąc, a może i na cały rok :)

Imprezy integracyjne

Dzień 5
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych.

Cały niezbędny sprzęt uczestnicy otrzymują na miejscu przed każdym ze sportów; jest on już wliczony w cenę imprezy. Ze sobą należy zabrać kostium kąpielowy, ręcznik, podkoszulkę. Dodatkowo, jeśli ktoś będzie chciał zamienić Bungee Jumping na wspinaczkę, należy zabrać buty wspinaczkowe lub sportowe.

W bazie, przed rozpoczęciem każdego ze sportów dostępne są: toaleta, przebieralnia, prysznice oraz miejsce, gdzie można zjeść lunch.

Wszyscy instruktorzy prowadzący zajęcia to doświadczeni profesjonaliści, od lat zajmujący się organizacją tego typu imprez.

W cenie imprezy ubezpieczenie, przejazdy, noclegi, wszystkie opisane sporty, niezbędne wyposażenie, opieka polskiego pilota oraz lokalnych instruktorów i dwa wieczorne grille. Dodatkowo podwyższona dawka adrenaliny i niezapomniane przeżycia.

Kolejność realizacji poszczególnych sportów może ulec zmianie na miejscu.

Imprezy integracyjne - ekstremalny weekendCopyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna