4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Imprezy integracyjne » Skoki w Hiszpanii

Skoki w Hiszpanii

Termin: na zamówienie (od września do lipca)
Szczegółowa oferta: Weekend ze szkoleniem spadochronowym w Hiszpanii
W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt: admin@4risk.net

W ciągu 3 dni można posmakować adrenaliny najwyższej jakości. Szkolenie spadochronowe oraz skok z samolotu, z 4600 metrów. Wszystko to w najbardziej słonecznej części Europy, w hiszpańskiej Andaluzji.Dzień pierwszy

Zakwaterowanie w całorocznej, polskiej bazie spadochronowej w Sewilli. Dobry posiłek, wypoczynek w strefie komfortu (ogród z cytrusami, basen) oraz pierwsza część szkolenia teoretycznego.Dzień drugi
Po zaskakująco pysznym śniadaniu wyjazd na strefę zrzutu (lotnisko, gdzie prowadzone są skoki spadochronowe). Szkolenie teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne. Tego dnia, po południu można spodziewać się również skoku spadochronowego. Pierwszy poziom szkolenia AFF, czyli skok ze spadochronem na plecach w asyście dwóch instruktorów spadochronowych.
Od ekstremalnego wycieczkowicza oczekuje się w powietrzu:
Przede wszystkim wyskoczenia z samolotu,
Prawidłowej sylwetki podczas swobodnego spadania,
Odczytu (kontroli) wysokości z umieszczonego na lewym nadgarstku wysokościomierza,
Ćwiczenia otwierania spadochronu,
Otwarcia spadochronu głównego (ingerencja instruktorów wkalkulowana w skok ;)),
Kontroli spadochronu głównego,
Prawidłowego sterowania spadochronem (asysta radiowa wkalkulowana w skok),
Prawidłowego lądowania (pomoc radiowa),
Szalonej radości po wykonaniu swojego pierwszego skoku (bez radiowego wspomagania),Dzień trzeci
Awaryjnie zarezerwowany na wykonanie pierwszego skoku, jeśli warunki pogodowe nie będą wystarczające w dniu drugim. Jeśli jednak do skoku dojdzie, można dzień trzeci spędzić w strefie komfortu bazy spadochronowej lub udać się na wycieczkę do Sewilli. Perły hiszpańskiej turystyki. Miasta portowego, z którego Krzysztof Kolumb wyruszył na podbój Ameryki.
Dla zapalonych skoczków istnieje możliwość powtórzenia skoku (oczywiście za dodatkową opłatą)W cenę ekstremalnego weekendu spadochronowego są wliczone:
Niezbędny do skoku sprzęt spadochronowy oraz osprzęt dodatkowy taki jak wysokościomierz, gogle, kask, radio itp,
Ubezpieczenie OC od wykonywania skoków spadochronowych,
Szkolenie teoretyczne, praktyczne naziemne oraz skok spadochronowy,
Zakwaterowanie weekendowe wraz z pełnym wyżywieniem w bazie spadochronowej Atmosfery,
Transfer pomiędzy portem lotniczym w Sewilli (lub dworcem kolejowym) a bazą spadochronową oraz transfer z bazy na strefę zrzutu.Uwaga! Pomimo najlepszych w Europie warunków pogodowych do skoków spadochronowych nie można gwarantować możliwości skoku. Jeśli warunki pogodowa nie będą pozwalały na skok AFF a jedynie na skok tandemowy. Zostanie wykonany skok tandem AFF. Jeśli warunki pogodowe nie będą pozwalały na bezpieczne wykonanie skoku, skok będzie można wykonać w innym terminie (odświeżenie wiedzy i ćwiczenia naziemne gratis).
Warunkiem rezerwacji terminu jest przelew zadatku w wysokości 200 Euro

Ograniczenia:
Masa ciała przekraczająca 100 kg,
Wiek od 18 do 50 lat. Warunkowo skończone 16 lat i pisemna zgoda opiekunów prawnych.
Ciężkie schorzenia kręgosłupa, niewydolność krążeniowo oddechowa, epilepsja, cukrzyca, choroby psychiczne oraz inne czynniki powodujące osłabienie przeciętnej sprawności psychofizycznej,Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna