4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Ciekawe inicjatywy na siłowniach

Ciekawe inicjatywy na siłowniach

16-11-2018

Chodzenie na siłownię nie musi nam się kojarzyć wyłącznie z ciężkimi treningami. Często te miejsca chcą przyciągnąć do siebie więcej osób i stworzyć fantastyczną społeczność. Robią to za pomocą różnych akcji - poniżej zaprezentujemy kilka aktywności klubów fitness. Warszawa, Wrocław a może Nowy Sącz - nieważne gdzie mieszkasz, na pewno coś znajdzie się i w twoim mieście. A być może coś zorganizujesz u siebie?

Imprezy dla klubowiczów

Często zdarza się tak, że na siłowniach zawiązują się prawdziwe przyjaźnie, poznajemy osoby, które lubią robić to co my i fajnie jest się czasem spotkać poza klubem fitness. W Warszawie czy innych większych miastach powoli staje się normą nawiązywanie współpracy z klubami i organizowanie specjalnych, zamkniętych imprez. Zazwyczaj wejściówką jest nasz wykupiony karnet, czasami specjalne zaproszenia rozdawane w recepcji. Często jest to także integracja dla osób z wielu placówek w całym mieście, gdyż sieci fitness chętnie budują społeczność swoich klientów. Na takiej imprezie mogą pojawić się tematyczne drinki czy zabawy. a wszystko to wraz z naszymi ulubionymi trenerami z siłowni.

Maratony fitness

A może chciałbyś sprawdzić swoją wytrzymałość? Maratony to zazwyczaj jednodniowe eventy w siłowniach, gdzie instruktorzy zachęcają do bicia różnych rekordów, np. całodniowa zumba, nieprzerwane boksowanie czy jeżdżenie na rowerze. W trakcie takiego dnia są rożne atrakcje i zabawy, a także udogodnienia dla uczestników. Zazwyczaj wiąże się to też z tym, że po pobiciu rekordu sponsor czy też siłownia wpłaca jakieś datki na szczytne cele. Czasami może to być pretekst do pobicia rekordu Guinnessa, np. w największej ilości osób robiącej pompki jednocześnie.

Akcje charytatywne

Akcje charytatywne w klubach fitness w Warszawie cieszą się dużą popularnością. Czasem chodzi o zwykłe wpłacanie pieniędzy do puszki, zbiórkę zabawek, przyborów szkolnych dla dzieci czy organizowanie paczek na święta. Klubowicze są nadzwyczaj hojni. Czasami, by zachęcić do zabawy, organizator daje możliwość wygrania karnetów na treningi personalne czy przedłużenie członkostwa na jakiś okres czasu. Siłownie znacznie ułatwiają sprawę, oferując możliwość dopłaty do karnetu czy zakupienie cegiełki, tak jak np. w programie Pogromcy Złośliwości w popularnej sieci siłowni City Fit (https://cityfit.pl/).

Prelekcje ze specjalistami

Każdy, kto zaczyna swoją przygodę ze zdrowym trybem życia, wie jak ciężko jest na początku zdobyć i usystematyzować swoją wiedzę dotyczącą dobrego odżywiania czy prawidłowego układania planu treningowego. Dlatego dobrze jest, gdy siłownia czasem organizuje dni, gdzie zapraszany jest trener personalny czy dietetyk i mogą na nią przyjść osoby mające karnet. To takie podstawowe rzeczy, które bardzo przyciągają nowych klientów, gdyż niektórych po prostu nie stać na dodatkowe koszty porad u specjalistów.

Ciekawe akcje na siłowniach powodują, że społeczność się integruje, a klient przyzwyczaja do firmy, która o niego dba. Dobre przykłady klubów fitness z Warszawy i innych większych miast pokazują, że dobrze jest to wprowadzać nawet w małych miejscowościach, gdzie również istnieje zapotrzebowania na takiego typu akcje.
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna