4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Ranking FIFA a zbliżające się mistrzostwa świata a stawki u bukmacherów

Ranking FIFA a zbliżające się mistrzostwa świata a stawki u bukmacherów

04-05-2018

Już 14 czerwca 2018 roku rozpoczęte zostaną kolejne mistrzostwa świata w piłce nożnej. Tym razem najważniejszy turniej na poziomie reprezentacyjnym rozgrywany będzie w Rosji, a jego finał kibice na całym świecie obejrzą 15 lipca. Na najwyższych szczeblach rozgrywek szansę mają się znaleźć jedynie najlepsze drużyny, dzięki czemu atrakcyjność kolejnych spotkań powinna coraz bardziej wzrastać. O przebiegu całej imprezy pamiętają także organizatorzy zakładów wzajemnych, u których można już obstawiać przebieg poszczególnych spotkań. Należy zawsze pamiętać o tym, że w Polsce dopuszczalna jest możliwość uczestnictwa jedynie w firmach bukmacherskich posiadających stosowną licencję wydawaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Gra w nielegalnych zakładach bukmacherskich jest zakazana przez prawo i może wiązać się z poważnymi konsekwencjami karno-skarbowymi. Hazard nawet legalny może uzależniać. Nie bez wpływu na wysokość kursów pozostaje ranking FIFA.

Najwyższe pozycje w rankingu FIFA

Na czele rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) opublikowanego 12-go kwietnia wciąż pozostaje reprezentacja Niemiec. Drużynie Joachima Loewa udało się zachować swoją wysoką pozycję, nawet pomimo porażki 0:1 z zespołem Brazylii. Obydwie drużyny mają największe szanse na dotarcie do 1/4 finału tegorocznych mistrzostw świata, a zakłady na mecze w tej części turnieju oferuje wiele firm bukmacherskich. Reprezentacja Brazylii zajmuje w zestawieniu drugie miejsce, tuż za Niemcami. Obie te drużyny ścigają się o pozycję na szczycie rankingu FIFA regularnie od ośmiu miesięcy. Niemcy i Brazylia mają szanse utrzymać swój wysoki status także w kolejnym reprezentacyjnym zestawieniu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej, które opublikowane zostanie 15 maja 2018 roku.

Kolejne miejsca w rankingu FIFA

Miejsce na podium zestawienia Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej udało się uzyskać Belgii. Reprezentacja zawdzięcza ten awans przede wszystkim wygranej z Arabią Saudyjską 4:0. Belgom dość niespodziewanie udało się zająć pierwsze miejsce dwa lata temu, a obecna pozycja to pierwszy od tego czasu powrót do głównej trójki. Na miejsce czwarte spadła Portugalia. Aktualny mistrz Europy według bukmacherów bez problemów poradzi sobie w 1/4 finału. Na piąte miejsce spadła natomiast Argentyna. Drużyna ta była ostatnio liderem rankingu FIFA w marcu 2017 roku, a obecnie po raz pierwszy od 2014 roku nie znajduje się w pierwszej czwórce. Według bukmacherów kadra Argentyny zajmuje dość niskie pozycje w klasyfikacji pretendentów do zwycięstwa w mundialu.

Pozostałe zespoły z dziesiątki FIFA

Bukmacherzy odnotowali również, spadek o jedno miejsce odnotowała Hiszpania, nawet pomimo wygranej z Argentyną 6:1. Ostatecznie zajmuje ósmą pozycję, poniżej Szwajcarii i Francji. Dość atrakcyjny kurs u bukmacherów przypisywany jest zwłaszcza Francuzom, którzy według niektórych typerów mają być czarnym koniem tego turnieju oraz głównym zagrożeniem dla Niemców. Awans odnotowało Chile. Co ciekawe, reprezentacja tego kraju nie zagra na tegorocznym mundialu w Rosji. Omawiając mistrzostwa świata u bukmacherów nie sposób nie wspomnieć o reprezentacji Polski. Drużyna prowadzona przez Adama Nawałkę spadła z szóstego na dziesiąte miejsce w rankingu FIFA. Taki obrót sprawy jest spowodowany przede wszystkim wynikami niedawno rozegranych spotkań towarzyskich, w których Polska osiągnęła wyniki 3:2 z Koreą Południową oraz 0:1 z Nigerią.

Artykuł przygotował serwis: https://oferty-bukmacherskie.pl

"Warto pamiętać iż nawet legalne zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. Gra u nielegalnych bukmacherów jest niezgodna z prawem i grozi konsekwencjami prawnymi. Tylko firmy posiadające licencję polskiego Ministerstwa Finansów są legalne w Polsce."
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna