4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności


Hansjörg Auer i Alex Blümell pokonują północną ścianę Gimmigela East

29-12-2016

To pierwsze wejście od strony Nepalu na mierzący 7005 m n.p.m. szczyt, położony w jednym z najdzikszych zakątków Himalajów. Hansjörg Auer z teamu The North Face i Alex Blümell stanęli jako trzeci zespół w historii na położonym na granicy Indii i Nepalu Gimmigela East. Jest to bliźniacza góra z Gimmigela Chuli (7350m), nazywana również "Gimmigela Sister". Żaden zespół nie próbował dotychczas pokonać stromej, północnej ściany. Dobrze skrywana w odległym rejonie Kanczendzongi, czekała na swoich odkrywców.

więcej

Zapowiedzi Extreme Sports Channel, STYCZEŃ 2017

29-12-2016

W nadchodzącym miesiącu polecamy między innymi walki na żywo: UFC FIGHT NIGHT: RODRIGUEZ vs. PENN oraz UFC FIGHT NIGHT: SHEVCHENKO vs. PEÑA. Ponadto w styczniu zapraszamy na WWE: ROADBLOCK - END OF THE LINE oraz WWE XL WEEKEND - nowe odcinki najlepszych programów poświęconych WWE w jeden, pełen akcji weekend.

więcej

Casio – zegarki idealne dla miłośników sportów ekstremalnych

27-12-2016

Obecnie w sklepach dostępnych jest wiele zegarków sportowych. Wykonane są z doskonałych materiałów, wyposażone w wiele funkcji mających ułatwić życie ludziom aktywnym fizycznie, niemniej jednak marką najpowszechniejszą wydaje się być Casio. Dlaczego tak jest?

więcej

Skok spadochronowy w tandemie – kup na prezent!

21-12-2016

Dzięki skokom tandemowym praktycznie każdy może spełnić swoje marzenia dotyczące spadania w przestworzach. Teraz skoki spadochronowe tego rodzaju można zakupić również w upominku dla bliskiej osoby – wystarczy tylko wybrać voucher upominkowy.

więcej

Hiperpersonalizacja w e-mail marketingu – jak robić to dobrze?

28-11-2016

Jeżeli zamienimy postawione w tytule pytanie na „jak robić to źle”, sporo odpowiedzi znajdziemy w książce „Disrupted”, którą w pierwszej połowie bieżącego roku wydał scenarzysta serialu Sllicon Valley, Dan Lyons. Opisuje w niej m.in. ciekawe przypadki nieprzemyślanych i niedopilnowanych kampanii e-mail marketingowych, w których próbowano – z nie najlepszym skutkiem - wykorzystywać personalizację maili.

więcej

Ekstremalnie w Londynie

20-11-2016

Kto powiedział, że wycieczka do Londynu musi być nudna dla osób lubiących sporty ekstremalne i wysoki poziom adrenaliny? Londyn jest miastem atrakcyjnym dla każdego bez względu na preferencje co do sposobu spędzania wolnego czasu i zwiedzania. Co mogą robić w stolicy Wielkiej Brytanii osoby, które uwielbiają dreszczyk emocji?

więcej

Polak w elitarnym gronie zawodników startujących w Red Bull X-Alps 2017

16-11-2016

W ósmej edycji spektakularnego paratrekkingowego wyścigu, która ruszy 2 lipca 2017 roku, wystartują jedni z najsprawniejszych i najbardziej utalentowanych sportowców świata. W elitarnym gronie 30 zawodników z 20 krajów znalazł się także Polak, Michał Gierlach, dwukrotny mistrz Polski w paralotniarstwie. Podczas wyścigu zawodnicy muszą w możliwie najkrótszym czasie pokonać pieszo lub w powietrzu liczącą ponad 1 000 kilometrów trasę prowadzącą przez Alpy, po drodze zaliczając nieznaną jeszcze liczbę punktów kontrolnych.

więcej

The Fourth Phase powraca do kin

14-11-2016

W związku z olbrzymim zainteresowaniem pokazami filmu „The Fourth Phase”, które odbyły się 29 września i 3 października, Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na dodatkowe pokazy nowej superprodukcji snowboardowej Travisa Rice’a pt. „The Fourth Phase”. 21 listopada nie przegap ostatniej szansy by zobaczyć najważniejsze wydarzenie snowboardowe ostatnich lat na wielkim ekranie. Najnowsze dzieło twórców legendarnych już produkcji snowboardowych: „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” ponownie 21 listopada 20:00 w 13 kinach sieci Multikino.

więcej

Laureaci konkursu Marmota & SWPT na szczycie Mnicha!

11-11-2016

Po ogłoszeniu wyników konkursu fotograficznego „Uwolnij emocje zaklęte w górach”, jego laureaci „odebrali” nagrodę główną! Słynny, tatrzański Mnich został zdobyty przez kilkunastu osobową ekipę, w skład której weszli laureaci konkursu, przewodnicy SWPT oraz przedstawiciele Marmota. Mimo wietrznych warunków atmosferycznych, jakie panowały w wyższych partiach Tatr 05.11, podejście szczytowe zakończyło się sukcesem wszystkich uczestniczących w nim laureatów konkursu!

więcej

Wielki Finał Ligi Biegów Górskich Dare 2b w Ustroniu

10-11-2016

26 listopada 2016 r. Ustroń stanie się polską stolicą biegów górskich. W tym dniu w Beskid Śląski zawitają najlepsi polscy biegacze górscy oraz goście z zagranicy, by rozstrzygnąć całoroczną walkę o tytuł najlepszego zawodnika sezonu 2016. Po raz pierwszy odbędzie się tam Finał i Wielka Gala Ligi Biegów Górskich Dare 2b.

więcej


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna