4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności


Place zabaw alternatywą dla elektronicznej rozrywki

05-07-2016

Od dłuższego już czasu słyszy się głosy, że dzieci zbyt mało czasu spędzają na świeżym powietrzu. Rodzice narzekają, że ich dzieci wolą siedzieć przy komputerze, że mogłyby godzinami oglądać bajki i dziecięce seriale, że bez przerwy grają na konsoli… Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Czy rzeczywiście dzieci nie lubią spędzać czasu na dworze?

więcej

MUD MAX Nie wyjdziesz z tego czysty!

04-07-2016

Błoto, bagno, pot, krew i łzy. Albo krócej...MUD MAX! Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze, o czym mowa, to podejmij wyzwanie. Zrównamy cię z błotem 10 września w Krakowie i 22 października w Warszawie. MUD MAX to cykl biegów ekstremalnych, pełnych naturalnych przeszkód, takich jak bagna, błoto, hałdy piachu czy rowy. Jednym słowem znajdziesz tu wszystko, czego nie chce spotkać przeciętny biegacz na niedzielnym treningu w lesie – mówi Sławek Zabieglik, organizator z firmy Hunter Extreme.

więcej

Adrenalina w kajaku

03-07-2016

Lubisz sporty ekstremalne? Jeśli dodatkowo umiesz pływać, to polecamy spróbować spływów kajakiem. To gwarancja dobrej zabawy i dawki adrenaliny!

więcej

Konkurs Tevy

30-06-2016

Teva ogłosiła start kolejnej edycji wakacyjnego konkursu Original Summer. Potrwa on do 21.09 b.r., swoim zasięgiem obejmując 32 kraje, w których brand jest obecny. Zdecydowaną większość z nich stanowią kraje europejskie, w tym Polska. Główną nagrodą jest 10-dniowa wycieczka objazdowa kamperem po Stanach Zjednoczonych dla 2 osób, obejmująca wizytę m.in. w Los Angeles i Las Vegas.

więcej

Tropikalny Runmageddon Rekrut w Ełku

30-06-2016

W sobotę nad Jeziorem Ełckim odbyła się kolejna edycja Runmageddonu, największego w Polsce cyklu biegów przeszkodowych. Ponad 1100 uczestników z całej Polski na 6 kilometrowej trasie walczyło z wymagającymi przeszkodami oraz ekstremalnie wysoką temperaturą. Zwycięzcą tej potyczki wśród mężczyzn został Mateusz Krawiecki z Lubawy, a w kategorii kobiet najszybsza była Karolina Szymońska z Gdyni. Z trasą Runmageddonu zmierzył się m.in. Jan Błachowicz, zawodnik mieszanych sztuk walki federacji UFC.

więcej

Hydrapak

30-06-2016

Z początkiem czerwca do polskich sklepów outdoorowych zawitał Hydrapak - amerykański potentat w segmencie systemów nawadniających organizm. Swoje produkty kieruje on do osób aktywnych fizycznie, głównie sportowców i podróżników. Jego flagowymi produktami są butelki, bidony i sakwy na wodę o dużym stopniu kompresyjności. Cechuje je niska waga oraz wykonanie z surowców w 100% wolnych od szkodliwych i rakotwórczych związków BPA oraz PCV. Polskim dystrybutorem został krakowski Raven.

więcej

Bądź mobilny w każdych warunkach

30-06-2016

Prowadzenie aktywnego trybu życia nie musi oznaczać rezygnacji z dostępu do sieci. Wszędzie tam, gdzie nie można zabrać ze sobą laptopa, ratunkiem staje się smartfon. Czy nowoczesny telefon jest w stanie sprawdzić się tam, gdzie warunki są najmniej sprzyjające?

więcej

Podziel się trasą i wygraj nagrody!

13-06-2016

Jakie są ulubione trasy Waszych wycieczek? Lubicie ambitne wędrówki górskie, czy wolicie spokojne spacery w parku? A może Waszą pasją jest pokonywanie kolejnych kilometrów na dwóch kółkach? Spacery z kijami? Wszyscy, którzy cenią życie w ruchu i aktywny wypoczynek, mają szansę połączyć przyjemne z jeszcze przyjemniejszym – udziałem w konkursie „Traseo i Regatta zapraszają na szlak”.

więcej

Projektor na Euro 2016 - Jaki kupić?

10-06-2016

Dobry projektor multimedialny może z powodzeniem zastąpić tradycyjny telewizor. Zakup projektora na Euro 2016 to bardzo dobra koncepcja, którą warto rozważyć. Projektory oferują znacznie większy obraz i możliwość wyświetlania go bezpośrednio na ścianie lub na specjalnym ekranie do projektora. Można zamocować je nie tylko w salonie, ale także w domowym pomieszczeniu kinowym, a nawet w odpowiednio zaaranżowanym garażu.

więcej

Windsurfing – modny sport wodny

06-06-2016

Windsurfing z roku na rok staje się coraz popularniejszym sportem wodnym. Bez trudu można zauważyć taką tendencję przebywając nad morzem czy dowolnym jeziorem. Jest to stosunkowo młoda dyscyplina sportowa, bo w znanej dziś formie powstała w 1973 roku. Połączanie klasycznego surfingu z żeglarstwem szybko znalazło swoich zwolenników – głównie w Europie Zachodniej.

więcej


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna