4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Zakłady bukmacherskie – gdzie warto obstawiać mecze?

Zakłady bukmacherskie – gdzie warto obstawiać mecze?

24-09-2018

Rynek zakładów bukmacherskich w naszym kraju w ostatnich latach notuje niezwykle dynamiczny rozwój. Poszczególne firmy umożliwiające zawieranie zakładów sportowych w swojej ofercie mają setki tysięcy zdarzeń, oferują coraz atrakcyjniejsze kursy i przyciągają licznymi promocjami dla nowych i obecnych użytkowników. Wszystko w jednym celu – aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę graczy. Zobacz, gdzie warto typować wyniki spotkań i na co zwracać uwagę przy wyborze bukmachera.

Gdzie najlepiej typować wyniki wydarzeń sportowych?

Mimo że prawo nie zabrania nam korzystać z oferty wielu bukmacherów niejednoczenie, zdecydowana większość graczy jest wierna jednej firmie oferującej zawieranie zakładów sportowych. W przypadku punktów stacjonarnych zmiana bukmachera nie jest problemem – wystarczy pójść do salonu innej firmy. W dużych miastach znajdziemy punkty i oddziały wszystkich liczących się bukmacherów. W przypadku osób grających online wydaje się to jeszcze prostsze – przecież wszystkie strony i aplikacje mobilne mamy w zasięgu swojego komputera lub smartfona – bez wychodzenia z domu. Jednak rejestracja i zakładanie kolejnego konta w serwisie bukmacherskim, połączone z koniecznością podawania danych osobowych sprawiają, że wiele osób pozostaje wiernych jednemu bukmacherowi, nie chcąc po raz kolejny wypełniać wszystkich niezbędnych formalności. Mając na uwadze ten fakt, warto podejść do wyboru bukmachera z głową i dokładnie przeanalizować rynek.

Wybór bukmachera – na co zwrócić uwagę?

Jak osoba, która do tej pory nie miała żadnego kontaktu z zakładami sportowymi, ma wiedzieć, który bukmacher zaoferuje jej najlepsze warunki? Poniżej znajdują się najważniejsze kryteria, według których warto analizować oferty poszczególnych bukmacherów, by wybrać tego, który w naszym przypadku sprawdzi się najlepiej:

·         wysokość kursów bukmacherskich,

·         oferta bukmachera (ilość zdarzeń, dyscyplin),

·         promocje powitalne i bonusy dla nowych graczy,

·         ewentualny bonus bez depozytu,

·         możliwość obstawiania meczów na żywo,

·         opcja zamknięcia zakładu przed zakończeniem zdarzenia,

·         możliwość stosowania systemów i grania zakładów kombinacyjnych,

·         jakość strony www i aplikacji mobilnej,

·         minimalna kwota do wypłaty.

Rankingi bukmacherów – przydatna pomoc

Powyższe czynniki to tylko niektóre kryteria, mające wpływ na to, jak bardzo udana będzie nasza przygoda z bukmacherką. Jeśli nie wiemy, jak ocenić poszczególne mocne i słabe strony danego bukmachera, warto wspomóc się rankingami bukmacherskimi tworzonymi przez doświadczonych użytkowników i specjalne serwisy bukmacherskie.
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna