Czy gdzieś w Polsce można grać w slamball?

Czy gdzieś w Polsce można grać w slamball?
16 gru 2016 - 14:13:08
Czy gdziekolwiek w Polsce można grać w slam ball? W stanach to popularna gra a w PL jak zwykle lipa : / Nigdzie żadnych informacji o salach przeznaczonych pod tego typu sport, nawet specjalne portale do szukania miejsc sportowych nic nie mają: [zoptamo.com] sad smiley Ma ktoś jakieś info gdzie na luzie w Polsce można sobie pograć/potrenować?
Re: Czy gdzieś w Polsce można grać w slamball?
30 gru 2016 - 13:02:22
Raczej nie. Od wielu lat ten temat jest wałkowany na roznych forach, niektorzy nawet chcieli sie za to wziac, ale nic z tego... Mysle, ze ten kto to rozpocznie otworzy niezly worek z kasą, bo na pewno popyt na cos takiego jest i z czasem by sie zwiekszal. Sam bym sie w to pobawil chociaz i bez tego robie wsady xD Gdyby cos sie w tym temacie zmienilo to poprosze kiedys o jakis priv, pozdro
Autor:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna