Akcja Plaża - kitesurfing na Helu

Akcja Plaża - kitesurfing na Helu
02 sie 2016 - 14:03:39
Hej,

podrzucam ciekawą ofertę, na którą wpadłem ostatnio w necie. Dla wszystkich miłośników kitesurfingu to całkiem niezła okazja na spędzenie tygodnia za free na Helu i kitesurfing.

Polo Market organizuje akcję pod hasłem "Akcja Plaża". Z tego co przeczytałem wśród nagród jest 10 tygodniowych pobytów na Helu razem ćwiczeniami kitesurfingu. Prowadzić je ma Viktor Borsuk, który wielu forumowiczom powinien być znany. W regulaminie napisali, że zgłoszenie konkursowe powinno zawierać jakieś własne zdjęcie związane ze sportem i kopię paragonu potwierdzającą jednorazowy zakup w PoloMarkecie na kwotę min. 30 zł. Można wysyłać zgłoszenia do 16 sierpnia na plaza@polomarket.pl. Potem odbywa się głosowanie przez aplikację (ach te formalności) smiling smiley

Łatwy sposób na ogarnięcie sobie wakacji za free i naukę smiling smiley
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna