4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Kurtka puchowa Dare 2b

Kurtka puchowa Dare 2b

09-01-2017

W tym sezonie testuję - z powodzeniem - kurtkę puchową Dare 2b. Jest to kurtka zdecydowanie uniwersalna, sprawdzająca się w bardzo zróżnicowanych warunkach. Chodziłem w niej zarówno w Gorcach jak i po krakowskim zoo. Jednak ku mojemu sporemu zaskoczeniu najczęściej po samym Krakowie, gdzie sprawdza się po prostu rewelacyjnie. A przy okazji dosyć często słyszę, że świetnie w niej wyglądam i mi wyjątkowo pasuje ;)

Kurtka puchowa Dare 2b idealnie sprawdza mi się przy temperaturach średnich - takich jesienno - początkowo zimowych - wiosennych. Jest za cienka na duże mrozy, ale take nie często możemy u nas spotkać.

Przede wszystkim jest niezwykle lekka. W zasadzie jej zupełnie nie czuć. Pod tym względem jest po prostu genialna.

Jak widać na zdjęciach testowana kurtka ma oryginalny kolor jest mocno pomarańczowa. Wyjątkowo rzuca się w oczy. Najpierw uważałem to za jej wadę, wszak nie przepadam za aż takim wyróżnianiem się na ulicy. Ale po pewnym czasie, się przyzwyczaiłem do jej koloru, a nawet bardzo go polubiłem. Jest tak radosny i wesoły, że po prostu nie da się nie uśmiechać gdy się ją zakłada :)

A tak zupełnie na poważnie, to naprawdę coś w tym jest.

Kurtkę da się łatwo skompresować do niewielkich rozmiarów i łatwo przenosić np. w plecaku. Jest dosyć długa, tak, że nie wieje w plecy i dobrze nas zabezpiecza przed chłodem i wiatrem. Jest też dosyć obszerna, a przynajmniej rozmiar, który na siebie wybrałem ,co powoduje, że gdy robi się zimniej można założyć pod nią dodatkowe warstwy.

Podsumowując. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu poszukującemu uniwersalnej kurtki, na chłodne dni i wieczory. Sprawdza się doskonale.
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna