4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Ziemia » Poduszkowce

Poduszkowce

Emocjonujący lot poduszkowcem

Narasta ryk silnika. Niewielki poduszkowiec delikatnie unosi się nad ziemią, by zaraz wystrzelić jak odrzutowiec przy starcie.

Dłonie kurczowo zaciskają się na kierownicy. Kolana oparte na specjalnych poduszkach, pozwalają utrzymać równowagę. Pojazd pędzi jak na złamanie karku.

Przelatuje wzdłuż samochodów stojących na parkingu, bezdotykowo pokonuje asfaltową drogę, przeskakuje przez krawężnik.

Serce uderza mocniej gdy maszyna zmierza wprost do głębokiego rowu z wodą lub w gęste krzaki, a pilot nawet nie myśli o zmianie kierunku Silnik wydaje piekielne dźwięki a rozpędzona maszyna z impetem wjeżdża na stromy nasyp i przez chwilę szybuje w powietrzu.

Na pustej plaży poduszkowiec ślizga się z jeszcze większym impetem. Wiatr świszcze w uszach. Piasek uderza o burtę.

Wydmy błyskawicznie się zbliżają. Pojazd sunie przodem, bokiem, znowu przodem.

Pilot dla większej zabawy co chwilę wykręca diabelskie młynki jak na karuzeli, potem znowu rzuca się w szaleńczą pogoń.

Wykorzystując możliwości poduszkowca, szybciej dotrzemy w rejony, które wcześniej praktycznie byty niedostępne, bagna, trzęsawiska, kruszący się lód.

O każdej porze roku i przy każdej pogodzie może być stosowany do sportu i rekreacji zarówno na wodzie jak i na lądzie.

Dostarczy też mocnych wrażeń miłośnikom szybkiej jazdy w terenie. Zwłaszcza, że łatwiej niż motorówka daje się zapakować na przyczepę i zawieźć na koniec świata

Jakub Furmański
Poduszkowce sportowo - rekreacyjne
www.poduszkowce.pl

Poduszkowce

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Najlepszaimpreza.pl - Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych, firmowych, pikników, festynów. Chociaż wyprodukowaliśmy już setki najróżniejszych eventów do każdego nowego zadania podchodzi z uwagą i dużym skupieniem.
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Sporty Ekstremalne 4x4 - Z NAMI AKTYWNIE SPĘDZISZ CZAS !!! OFF-ROAD 100% LEGALNIE TYLKO U NAS !!! Właściciel firmy Sporty Ekstremalne 4x4, to pomysłodawca i twórca, jedynego w rejonie Łodzi centrum rekreacji off-road, wyposażonego w bogate zaplecze do zabaw i ćwiczeń
  • Centrum Sportów Ekstremalnych - Z NAMI AKTYWNIE SPĘDZISZ CZAS !!! OFF-ROAD 100% LEGALNIE TYLKO U NAS !!! Właściciel firmy Sporty Ekstremalne 4x4, to pomysłodawca i twórca, jedynego w rejonie Łodzi centrum rekreacji off-road, wyposażonego w bogate zaplecze do zabaw i ćwiczeń


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna