4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Ziemia » Rowery

Rowery

Krzysztof ‘Viking’ Machaj. Jest studentem trzeciego roku kierunku fizjoterapia na wydziale ochrony zdrowia CM UJ. Jak sam mówi wybrał ten kierunek, ponieważ to go interesuje. Jest to też w pewnym sensie związane ze sportami, które uprawia, bo to właśnie fizjoterapeuci zajmują się leczeniem urazów, a doświadczenia „nabite” na własnej skórze na pewno przydadzą się w przyszłej pracy zawodowej.

Przygodę z rowerem zaczął już dawno, jednak „downhillem” zajmuje się od trzech sezonów. Obecnie jest zawodnikiem klubu KS PKS Dębnicki DunCon Kraków. Jak sam mówi jest to wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, gdzie poziom adrenaliny znacząco się podnosi – a wszystko to w bardzo malowniczych zakątkach. Zimą, kiedy zjazdy rowerowe są utrudnione uprawia freeride i freestyle – jest instruktorem narciarskim.- „Wiele osób pyta się mnie - dlaczego nosze rogi na kasku? Odpowiadam, że jest to związane z moja pasją pozasportową, jaką jest historia starożytnej Skandynawii. Stąd też moja ksywa i warkoczyki na brodzie. Jest to w pewnym stopniu ekstrawagancja i trudno to ukryć, ale...
...Kibice to lubią!”

Pytania zadawali: Kazimierz Pawłowski i Wojtek Szywalski
Video i tekst: Wojtek „Szuwar” Szywalski
http://www.easyfly.pl
http://www.whatryoudoing.com

Gdzie uprawiać:

  • Adrenalina Park - Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku.
  • BSA - Imprezy integracyjne, paintball, parasailing na lądzie, wyprawy rowerowo-kajakowe, wyprawy GPS
  • Najlepszaimpreza.pl - Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych, firmowych, pikników, festynów. Chociaż wyprodukowaliśmy już setki najróżniejszych eventów do każdego nowego zadania podchodzi z uwagą i dużym skupieniem.
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Jarosław Kwapień Usługi Przewodnickie - Wspinaczka skałkowa, zabawy linowe, zwiedzanie jaskiń, marsze na orientacje. Wycieczki piesze i rowerowe po Ojcowskim Parku Narodowym i okolicach.


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna