4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Ziemia » Paintball

Paintball

Można powiedzieć, że jest to wersja dziecięcych bitew gdzie używało się plastikowych pistoletów, czy bawiło w Indian tylko dla nieco starszych Teraz już jako dorośli możemy zapewnić sobie fascynującą grę. Innymi słowy jest to taktyczno militarna gra zespołowa.

Strzela się z pneumatycznych pistoletów ( nie wymagają pozwolenia na broń) żelatynowymi kulkami wypełnionymi kolorowym barwnikiem spożywczym, które ulegają całkowitej biodegradacji. Jednak nie chodzi tu tylko o to aby sobie postrzelać. Jak już wspomniałem jest to doskonała gra taktyczna, podczas której mamy do zrealizowania określone cele oraz staramy się nie dopuścić do tego aby te cele udało się zrealizować naszym przeciwnikom.

Możemy wyróżnić dwie odmiany paintball-u. Po pierwsze paintbal leśny, gdzie gra rozgrywa się na dosyć dużym obszarze, zazwyczaj nie ustala się tutaj limitu czasowego. Wymaga dużej cierpliwości, prowokuje do urządzania zasadzek na przeciwników. Celem może być zdobycie flagi przeciwnika, czy wyeliminowanie wszystkich "wrogów".

Drugim wariantem jest tzw. Spedball. Tutaj gra rozgrywa się na znacznie mniejszym obszarze, czas jest limitowany a gra toczy się znacznie bardziej dynamicznie. Przeszkody sztucznie ustawione mogą być np. dmuchane. Celem jest wyeliminowanie możliwie jak największej ilości przeciwników, a wygrywa ta drużyna która zdobędzie jak największą ilość punktów.

Sprzęt do Air Soft Gun:
Air Soft Gun - ASG - sklep on line

Paintball

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Adrenalina Park - Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku.
  • GAMP PAINTBALL - Jesteśmy najlepszym i największym, ogrzewanym obiektem do gry do paintball w Polsce. Nasze hale mają: 3000 m2 (hala do paintballa klasycznego)oraz 600 m2 (hala do paintballa laserowego). Zapewniamy profesjonalną oraz sympatyczną obsługę.
  • Wypożyczalnia Sprzętu Paintballowego Rentapaint - Kompleksowy wynajem sprzętu do paintballa w Warszawie.
  • ASG Predators - ASG Predators, jesteśmy firmą która organizuje niepowtarzalne imprezy firmowe i atrakcje outdorowe dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych firm i korporacji. Survival, szkoła przetrwania, S.E.R.E., asg, techniki linowe i wiele innych


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna