4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Ekstremalne wyczyny » Blog Aktywnych » W czym tkwi problem osób otyłych?

W czym tkwi problem osób otyłych?

26-05-2014

Wbrew pozorom problemy osób otyłych nie tkwi w ich nastawieniu, ale w codziennych nawykach, mentalności, motywacji oraz problemach technicznych (zły dobór diety i treningu lub całkowity brak treningu).

Wiele osób wierzy w diety cud, wiele osób je tylko kapustę lub zajada się pigułkami typu fat burner, oczekując niesamowitych rezultatów. To największe przewinienie. Sukces nie przyjdzie sam, a spadek masy ciała i wyrzeźbienie mięśni to niesamowity sukces, do którego trzeba dążyć. Jeżeli osoba otyła liczy na to bez kiwnięcia palcem, bez żadnego przysiadu lub pompki - jest w błędzie. Owszem, sama dieta i suplementy także dadzą efekty, ale tak mizerne, że prędzej popadniemy w depresję, niż uśmiechniemy się stojąc na wadze lub przed lustrem. Żeby było jasne - mówimy o problemach osób otyłych, które są już na diecie i wiedzą, że muszą wiele zmienić w swoim życiu, aby wrócić do formy. Pozostałe osoby, które mimo nadwagi nie dbają o siebie same sobie robią krzywdę, popełniając największy błąd. Wszyscy, którzy ćwiczą po to, aby schudnąć i stosują dietę powinni przygotować się na mentalny bój z własnym ciałem. Wytrwałość i dobry dobór witamin, diety i ćwiczeń to podstawa. Nie bójmy się korzystać z porad specjalistów, trenerów lub ludzi, którzy taki bój mają już za sobą. Uczenie się na błędach i doświadczeniach innych bardzo się przydaje, pozwalając wyeliminować błędy i zwiększyć efektywność kuracji odchudzającej. Kuracji, która jest naszym sensem oraz okazją, aby zmienić swoje życie i ciało.
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna