4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Powietrze » Dream jumping

Dream jumping

Dla tych którym dawno przestał już wystarczać zwykły skok na bungee mam kolejną propozycję. Skoki z wieżowców. Dyscyplina ta dopiero zaczyna się rozwijać więc jest znacznie mniej miejsc gdzie można spróbować tego typu skoku, nie wszyscy zarządcy tych wieżowców godzą się na to aby można było skakać.

Niemniej jednak jest to propozycja godna uwagi dla amatorów mocnych wrażeń. Kiedy staje się na dachu pod nami 10 lub więcej pięter a tu trzeba skoczyć serce zaczyna mocniej bić nie mówiąc już o porządnej dawce adrenaliny jaka w tej chwili się wydziela. Skoki tego typu polegają na tym iż lina rozpięta jest pomiędzy dwoma blokami. Na początku leci się swobodnie, a dopiero nad ziemią przechodzimy w "lot ślizgowy" , dzięki temu wytracamy prędkość i bezpiecznie docieramy na sam dół.

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Biuro Podróży ECOTRAVEL - Biuro Podroży z Krakowa oferujące niezwykłe imprezy związane również z sportami ekstremalnymi.


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna