4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Powietrze » Bungee jumping

Bungee jumping

Skoki na Bungee są chyba najpopularniejszą dyscypliną ekstremalną. Nie ma znaczenia wiek. Nie trzeba być wysportowanym. Wystarczy zdecydować: skoczę. Co prawda często zmienia się zdanie na barierce, widząc 45-metrową przepaść, ale wtedy honor już nie pozwala cofnąć się. Jest to tez chyba najbardziej dostępny i tani sport ekstremalny.

W wielu miastach można spotkać specjalnie ustawione w tym celu dźwigi. Ale przyjemniej skacze się z mostów, z dala od cywilizacji.

Oto komentarz po skoku Agnieszki Kobierskiej, gościa serwisu:

" - Kurcze przypomina mi się cały czas ten moment: jak wyskakuje i to uczucie przerażenia, kiedy zaczynam spadać, zaczyna brakować mi powietrza, czuję szok bo jestem pewna, że zaraz będzie koniec wszystkiego, paniczny strach paraliżuje mnie całą, nagle lina ciągnie mnie za nogi czuję, że jednak jestem ocalona, jeszcze żyję! UFF! W tym momęcie jak na złość tej myśli, czuję że lecę dalej i co gorsza nie wiem w którym kierunku, świat wiruje wkoło, nie czuję liny, teraz zupełnie bezwładnie ... k... jest cudownie! Krzycze na całe gardło bo wreszcie mogę coś wydusić z siebie! Dla takich chwil warto żyć, kto wie ile jeszcze życie ma dla nas nie tylko złych niespodzianek! "

Filmy


Bungee jumping

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Rancho Team - Firma "RANCHO TEAM" zajmuje się kompleksową organizacją imprez firmowych. Podczas imprez plenerowych oferujemy szeroką gamę atrakcji z wykorzystaniem elementów sportów ekstremalnych, survivalu...Projekty przez nas przygotowane integrują pracowni
  • Biuro Podróży ECOTRAVEL - Biuro Podroży z Krakowa oferujące niezwykłe imprezy związane również z sportami ekstremalnymi.
  • Zbójnicy - Organizacja imprez integracyjnych z przytupem, że Hej!


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna