4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Rajdy ekstremalne » Adventure Trophy

Adventure Trophy

Adventure Trophy (Salomon Trophy / The North Face Adventure Trophy) to największy i najtrudniejszy rajd ekstremalny rozgrywany w Polsce. Do tej pory rozegrano edycje:

1999r. Jura Krakowsko - Częstochowska,
2000r. Ziemia Kłodzka,
2001r. Bieszczady,
2002r. Pieniny, Gorce i Beskid Sądecki.
2003r. Beskid Śląski, Żywiecki i Mały, Jezioro Żywieckie
2005r. Zakopane
2006r. Zakopane
2007r. Zakopane
2008r. 21 - 25 maja Wisła (Beskid Śląski, Żywiecki oraz Jezioro Żywieckie)Inspiracją do powstania rajdu Adventure Trophy była niezwykła popularność tego typu imprez na całym świecie i rosnąca w Polsce z roku na rok liczba osób uprawiających sporty ekstremalne. Takie rajdy jak Eco Challange, Rajd Gauloises'a czy Salomon X Adventure należą do najcięższych na świecie. W porównaniu do nich polski Adventure Trophy jest bardzo wysoko oceniany zarówno pod względem organizacyjnym jak i stopniem trudności.

Trasa rajdu składa się z kilku części które są pokonywane na różne sposoby. Część trasy należy przejść pieszo część pokonuje się rowerem, kajakiem lub pontonem. Co jakiś czas organizatorzy przygotowują dodatkowe atrakcje takie jak zjazdy na linach, wspinaczka, przeprawy wodne.

W rajdzie startują czteroosobowe zespoły, uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat.

Rajdy ekstremalne - Adventure Trophy

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Adrenalina Park - Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku.
  • Atmosfera - Całoroczna baza spadochronowa w Hiszpanii.
  • ASG Predators - ASG Predators, jesteśmy firmą która organizuje niepowtarzalne imprezy firmowe i atrakcje outdorowe dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych firm i korporacji. Survival, szkoła przetrwania, S.E.R.E., asg, techniki linowe i wiele innych
  • BSA - Imprezy integracyjne, paintball, parasailing na lądzie, wyprawy rowerowo-kajakowe, wyprawy GPS


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna