4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Woda » Rafting

Rafting

Biała woda, im więcej piany, tym radość z raftingu większa. Obecnie jest to sport w zasadzie dla każdego. Wystarczy wybrać się do turystycznej miejscowości w okolicy której są góry i wystarczająco duża rzeka, aby załapać się na spływ pontonowy. Oczywiście dla początkujących będzie to rzeka o odpowiednio niskim poziomie trudności. Osobiście przygodę z raftingiem zacząłem w Turcji, gdzie na riwierze w każdej agencji turystycznej można znaleźć reklamę spływów. Na marginesie - tam zawsze można się targować;) Jesteśmy wywożeni busem z innymi żółtodziobami w górę rzeki, gdzie już czeka na nas sprzęt z przewodnikiem. Na łatwej trasie, jeżeli tylko jest możliwość polecam wybrać kajak, zamiast klasycznego dużego pontonu. O wile większa frajda.

Zimna woda, piękne widoki, odrobina adrenalinki od czasu do czasu... Czyli jesteśmy w swoim żywiole. A gdy jest za spokojnie, a mamy fajnego przewodnika ten dla wprawy i obycia wywróci nasz kajak;)  Na koniec dnia nurtuje nas tylko jedno, kiedy znowu można by tu wybrać się na rafting. Tylko już na bardziej wymagającą rzekę, taką, która potrafiła by dać nam w kość, gdzie adrenalina skacze o wiele gwałtowniej.

A ideał to oczywiście rafting w Wielkim Kanionie Kolorado:)

Rafting

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Adrenalina Park - Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku.
  • Totus Outdoor M-CANOE - Najlepsze wyjazdy raftingowe w Alpy.
  • Rivent- Sport, Rekreacja, Eventy - Rafting, Canoe Rafting, Szkolenia Kajakarstwa Górskiego, Imprezy Integracyjne
  • Najlepszaimpreza.pl - Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych, firmowych, pikników, festynów. Chociaż wyprodukowaliśmy już setki najróżniejszych eventów do każdego nowego zadania podchodzi z uwagą i dużym skupieniem.


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna