4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Woda » Hydrospeed

Hydrospeed

Hydrospeed, jest najnowszym odkryciem ostatnich lat. Nie tak dawno temu można było oglądać w telewizji Bogusława Linde uprawiającego sporty ekstremalne. Jedna z jego przygód był właśnie hydrospeed. Uprawiając ten sport trzeba być przygotowanym na wiele siniaków. Bowiem nawet gruba pianka jaka każdy ma na sobie nie chroni całkowicie przed wszystkimi kamieniami na które wpada się po drodze.

Głównym bowiem założeniem jest to iż spływamy nurtem rzeki leżąc na plastikowej desce. Tylko ze spora część naszego ciała wystaje poza jej obręb. Ale jest to tez i największą zaleta hydrospeed-u. Bowiem przecież chyba właśnie o to chodzi aby poczuć adrenalinę płynącą w naszych żyłach, nawet trochę się pooptukiwac aby przeżyć niesamowita przygodę.

Na pewno hydrospeed wymaga od nas sporego wysiłku, i nie najgorszej kondycji. Ale przecież ta potrzebna jest do uprawiania prawie każdego sportu. Bez wątpienia przydatna jest tez umiejętność pływania - wkoncu płyniemy dzika rzeka. A przdewszystkim powinniśmy na początek mieć doświadczonych i odpowiedzialnych instruktorów, którzy będą dbać o nasze bezpieczeństwo.

Wybierając się gdzieś na rafting czy canyoning warto również sprawdzić czy będziemy w danym miejscu mogli także spróbować hydrospeed-u. Był by to miły dodatek do naszej wyprawy, który na pewno wniósł by mnóstwo kolejnych wrażeń.
Gorąco polecamy!

HydrospeedCopyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna