4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Woda » Hydrospeed » Hydrospeed w Polsce

Hydrospeed w Polsce

Hydrospeed - po raz pierwszy w tej części Europy!

Termin: maj-wrzesień
Miejsce: Dunajec, Białka i Słowacja

Hydrospeed to - jedna z najnowszych form aktywnego spędzania czasu na wodzie. Pomysł powstał i rozwinął się we Francji. Hydrospeed polega na spływie górską rzeką, przy pomocy wykonanej z wytrzymałych materiałów, deski z uchwytem na ręce. Deska mieści górną część ciała pływaka, steruje się przy pomocy płetw.

Doświadczony instruktor ratownik TOPR i WOPR nauczy Was podstawowych technik spływania na desce i zadba o Wasze bezpieczeństwo. Instruktorzy, wyposażeni są w apteczkę medyczną.

Pływać może każdy, nie jest wymagana umiejętność pływania, dolna granica wiekowa, 14 lat, potrzebna zgoda rodzica lub opiekuna.

Uczestników naszych spływów wyposażamy w: atestowaną deskę produkcji francuskiej, kombinezon neoprenowy (z pianki), chroniący przed zimnem, kask chroniący głowę KONG, kamizelka asekuracyjna, neoprenowe obuwie i płetwy. Uczestnicy spotykają się z instruktorem na przystani hydrospeed w Sromowcach Niżnych (na końcu asfaltowej drogi)

Trasa: rzeka Dunajec, Sromowce Niżne-Szczawnica ok. 9 km, 2.30-3h

Grupy: max 6 osób

Zaleca się zabranie ręcznika oraz ciepłej odzieży do założenia po spływie i czapki.

Cena: 100,- zł. od osoby zawiera:
- pełne wyposażenie w sprzęt,
- opiekę instruktora,
- ubezpieczenie,
- bilet do PPN,
- transport powrotny do Sromowiec

Sprzedaż biletów w zakopiańskich agencjach turystycznych oraz:
Natalia Maciata 0- 604 504 347
explorer@explorer.zakopane.pl

Hydrospeed

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Totus Outdoor M-CANOE - Najlepsze wyjazdy raftingowe w Alpy.
  • Rivent- Sport, Rekreacja, Eventy - Rafting, Canoe Rafting, Szkolenia Kajakarstwa Górskiego, Imprezy Integracyjne
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu RETENDO Piotr Sikora - POLECAMY WSZELKIE FORMY AKTYWNOŚCI TYPU WHITE WATER: rafting, conoe rafting, kajakarstwo górskie, szkolenia, obozy, eventy, wyjazdy... w kraju i za granicą!


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna