4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Wyprawy » Water and Mountain

Water and Mountain

Trekking w Alpach Julijskich i Dynarskich oraz rafting rzeką Socą i Tarą. 

Podróże są naszą pasją, częścią życia, która jest w nas od wielu lat. Cząstka, bez której coś by w nas umarło, jak również sposobem na realizowanie własnych marzeń. Poprzez entuzjazm i doświadczenie oraz umiejętność zachowania rozsądku nasze wyprawy są ciekawe, urozmaicone i pełne przygód. Tym razem naszym celem jest Słowenia i Czarnogóra, państwa znane i żyjące z turystki, a także ze sportów raftingowych i górskich wspinaczek.

Nasza podróż, którą odbywać będziemy samochodem, będzie niezwykle ciekawą, pełną ryzyka i dająca adrenalinę wyprawą. Wyprawa rusza w czerwcu 2007 r.

Etap I: Spływ rzeką Socą
Pierwszym etapem wyprawy będzie dwudniowy rafting najsławniejszą rzeka raftingową Słowenii Socą, jest to rzeka, której stopień trudności wynosi WW I - WW IV. Rzeka, polecana przez profesjonalistów i znawców sportów wodnych, dostarczy nam zapewne niezwykłych i niezapomnianych wrażeń.

Etap II: Zdobycie najwyższego szczytu Alp Julijskich i Słowenii "Triglav 2863m."
Kolejny etap podróży to góry i najwyższy szczyt Słowenii, znajdujący się w Alpach Julijskich - Triglav 2863 m., szczyt, który znajduje się na godle i fladze Słowenii. Będzie to kolejny zdobyty przez na szczyt Korony Europy.

Etap III: Nasz główny cel "Kanion rzeki Tary"
Przemierzając piękną Chorwację trafimy do Czarnogóry, gdzie czeka na nas kilkudniowy rafting, wspaniałą, piękną, a zarazem dziką i niebezpieczną Tarą. Rzeka przepływa przez jeden z najniebezpieczniejszych i drugi co do wielkości, największych kanionów świata, nr.1 Europy. Kanion liczy sobie 82 km długości, 1300m głębokości, do przepłynięcia będziemy mieli ponad 50 progów i katarakt, stopień trudności wynosi WW II � WW IV z czego 70% to WW III-IV wszystko to zamierzamy pokonać naszą dwuosobową załogą. "Klasyfikacja rzek"

Etap IV: Trekking w Alpach Dynarskich
Ostatnim etapem wyprawy będzie trekking w Alpach Dynarskich i zdobycie najwyższego szczytu Durmitoru - Bobotov Kuk 2522 m. oraz Bośni i Hercegowiny Maglic 2387 m.

Podsumowanie:
- 23 dni podróży
- 4000 km. przez 8 krajów Europy
- zdobycie szczytów Triglav 2863 m n.p.m., Moglic 2387 m n.p.m., Bobotow Kuk 2522 m n.p.m. - rafting rzekami Socą i Tarą

Współpraca:
Wyprawa w te rejony od zawsze była w naszych planach, które teraz mają szansę spełnienia, jednak jest to wyprawa kosztowna, dlatego za wszelką pomoc będziemy ogromnie wdzięczni.

Ufam, że przedstawienie planu wyprawy, zapewnienie o doświadczeniu i zdrowym rozsądku będzie przydatne i pomocne podczas podejmowania decyzji.

Za pomoc i objęcie sponsoringiem naszej wyprawy będziemy ogromnie wdzięczni w zamian jesteśmy w stanie zaoferować szeroką ofertę reklamową. Jak wiadomo reklama pełni ogromną i niezwykle ważną funkcję, dlatego chcemy w pełni wykorzystać swoje możliwości, aby móc odwdzięczyć się poprzez następującą formę: napisz do nas a prześlemy naszą ofertę.

Szczególnie poszukujemy osoby, firmy która pomogłaby w montażu filmu z wyprawy!

Inne drobiazgi:
- ubranie neoprenowe
- maszynka do gotowania na różnego rodzaju paliwo ciekłe

Krzysztof Leszczyński i Iwona Dusza
www.naszewyprawy.net

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Adrenalina Park - Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku.
  • Centrum Rekreacji Alfa - Centrum Rekreacji Alfa to przede wszystkim ludzie. Ludzie, których pasją jest turystyka w trochę innym sensie niż się utarło. Wszystkie siły oraz całą naszą kreatywność wkładamy w to, by nasze wycieczki kojarzyły się zawsze z najlepszą roz
  • Nadlesnictwo Radom Leśny Ośrodek Edukacyjny im. red. A.Zalewskiego - Istniejemy na rynku od 1978 roku.Od początku naszej działalności naszą misją jest oferowanie usług hotelowych, gastronomicznych oraz konferencyjnych na wysokim poziomie. Nasze trzydziestoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze firm, obs
  • Centrum Wspinaczkowe FORTECA - FORTECA to wyjątkowo energetyczne i gwarantujące niezapomniane wrażenia miejsce dla KAŻDEGO! CWF to około 2000 m2 powierzchni wspinaczkowej, 2 boulderownie i 17 m wieża z kutymi rysami.


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna