Hiszpania na drugą majówkę

Hiszpania na drugą majówkę
13 maj 2013 - 14:18:22
Hej witajcie,
planujemy wypad na 4-5 dni do Madrytu, czy możecie polecić jakiś fajny nocleg? Zastanawialiśmy czy nie wyjechać wcześniej i na dłużej ale samochodem, ale jak zobaczyliśmy tanie loty do Madrytu [www.tanie-loty.com.pl] to samochód odpada bo za drogo wychodzi paliwo. Tylko gdzie spać niedrogo?
Re: Hiszpania na drugą majówkę
31 pa 2013 - 15:47:24
Może jakiś Hostel poszukajcie.
24 cze 2016 - 06:31:41
władca_much Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Może jakiś Hostel poszukajcie.

Też tak uważam. Lepszego rozwiązania niż hostele nie ma.
21 maj 2014 - 10:57:36
hm Hiszpania na 4-5 dni to jak dla mnie za duża męczarnia w podróży jak gdzieś dalej jechać to tak już na 2 tygodnie smiling smiley

http://annasenna.wordpress.com/
24 sty 2015 - 18:48:04
Ja sobiście uważam Hiszpanię za dobry target kilkudniowego wyjazdu ale panicznie boję się samolotów. korzystam raczej z przewoźników autobusowych typu http://eurobus-eurolines.pl, którzy wyjeżdzają z kilkunastu miast Polski i dojeżdzają do kilkunastu krajów Europy a w tym do wielu miast w ramach jednego kraju. To ułatwia podróż z miejsca na miejsce bez przesiadek, nawet jeśli jedziesz w mniej popularne miejsca.
01 cze 2015 - 09:52:32
Ja też sądzę, że jeżeli jechać do Hiszpanie to już na nieco dłużej. Krótszy okres można spędzic bardzo fajnie także u nas w kraju. W ubiegłym roku kiedy było troszkę wolnych dni, zapisałam się na kurs kitesurfingu http://kitescontrol.pl/ i bawiłam się doskonale. Mili ludzie, świetny instruktor i nowa pasjasmiling smiley
02 lis 2015 - 13:04:09
Hostel najłatwiej zarezerować ale osobiście nie byłem. Lot samolotem bież tylko pod uwagę
18 sty 2016 - 13:53:39
Ciekawe czy udał się wyjazd? Zazdroszczę wszystkim, którzy byli w Hiszpanii. Sama nie miałam jeszcze tej przyjemności.
04 mar 2016 - 18:14:19
Ale super :-) ja niestety znów majówkę spędzam w Polsce... wczasy rodzinne na kaszubach to mój pomysł na majówkę
22 cze 2016 - 17:15:00
Krótki wyjazd do Hiszpanii to ciekawy pomysł. Myślę, że majówka tam może nam dobrze zrobić.
03 sie 2016 - 22:12:19
Fajnie chcecie spędzić czas. Powodzeniasmiling smiley
01 sty 2017 - 14:32:29
hej!
Ja nocowałam w hostelu "los amigos"
W samym centrum Madrytu, wszędzie blisko. Miła atmosfera. Czysto.
Polecam i życzę miłego pobytu.
Aga

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-01 14:32 przez hadimif. (zobacz zmiany)
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna