Jaki plecak na wyprawy?

Jaki plecak na wyprawy?
28 gru 2016 - 11:10:20
Jakie plecaki proponujecie na wyprawy? Podoba mi się wiele modeli na Brytyjka.pl mają tam wiele turystycznych modeli, ale tak naprawdę nie wiem co wybrać. Jakie wy macie plecaki? Dodałam zdjęcie jaki mi się podoba będzie on praktyczny?
Załączniki:
otwórz | pobierz - 7e55a4d1b1394a08bc934c72935b8607.jpg (90.1 KB)
Re: Jaki plecak na wyprawy?
01 sty 2017 - 14:25:27
Jeśli planujesz długie, całodzienne a nawet kilkudniowe wyprawy, będzie Ci potrzebny plecak o większej pojemności. Określ ją, biorąc pod uwagę to, gdzie będziesz nocować.
Jeśli niesiesz ze sobą namiot i śpiwór, najlepszy będzie dla Ciebie plecak o pojemności ok. 70-90 litrów.
Na kilkugodzinne wypady połączone z noclegiem w schronisku proponujemy Ci mniejsze, 50-60-litrowe plecaki.
Jeśli jedziesz w góry, musisz się liczyć z długimi wędrówkami po szlaku. Polecamy Ci plecaki od 50 do 80 litrów, większe utrudnią Ci wspinaczkę.
Wybierając się na krótsze, piesze wycieczki, które nie wymagają wzmożonego wysiłku fizycznego (takiego jak wpinaczka), dopasuj pojemność plecaka do innych potrzeb, np. przewidywanej długości pieszych wędrówek, ilości ekwipunku i miejsca noclegu.
08 lut 2017 - 08:59:01
Poszukaj w Decathlonie - tam mają tanie i dobre plecaki.
17 lut 2017 - 09:22:25
Moim zdaniem plecak będzie najlepszy taki nie duży.

portfele damskie
23 cze 2017 - 10:46:44
To zależy na jakie wyprawy? Jeśli całodzienne chodzenie po górach to najlepiej jakiś nieduży, z taką paroprzepuszczalną membraną na plecach.
11 lip 2017 - 11:15:33
Tak ja wyżej - wielkość i rodzaj plecaka zależy od długości planowanej wyprawy. Teren w jakim zamierzasz wędrować też nie pozostaje bez znaczenie.
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna