4Risk

Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Karolina Winkowska druga w Pucharze Świata w kitesurfingu

Karolina Winkowska druga w Pucharze Świata w kitesurfingu

14-04-2012

W dniach 28 marca – 1 kwietnia najlepsi kitesurferzy z całego świata rywalizowali w pierwszych w tym sezonie zawodach z cyklu PKRA World Tour. Drugie miejsce zajęła Karolina Winkowska z teamu Burn. World Tour organizowany przez Professional Kiteboard Riders Association (PKRA) to cykl najbardziej prestiżowych zawodów kitesurfingowych, w których rywalizuje czołówka zawodników z całego świata.

W dniach 28 marca - 1 kwietnia w Dakhli w Maroku rozegrane zostały pierwsze zawody cyklu PKRA w nowym sezonie. Po niezwykle wyrównanej walce Karolina Winkowska z teamu Burn zajęła doskonałe drugie miejsce. Lepsza okazała się jedynie Brazylijka Bruna Kajiya. Na trzecim miejscu zawody ukończyła Joanna Litwin.

To doskonały początek sezonu dla Winkowskiej, która zeszłoroczne zmagania w zawodach z cyklu PKRA zakończyła na trzeciej pozycji. Zwyciężczyni - Hiszpanka Gisela Pulido - tym razem uplasowała się poza podium.

Kolejne zawody World Tour odbędą się w dniach 7-12 kwietnia we francuskiej Leucate.

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama