4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Karolina Riemen – Żerebecka

Karolina Riemen – Żerebecka

27-01-2014

Urodzona 19. sierpnia 1988 roku reprezentantka Polski w konkurencji narciarskiej skicross. Wzięła udział w ponad pięćdziesięciu zawodach Pucharu Świata, kilkanaście razy znajdując się w czołowej dziesiątce. Wśród jej najlepszych wyników wymienić należy 3. miejsce w szwedzkim Are w 2013 roku, czy 5. miejsce w Grindewald w Szwajcarii w 2012 roku. Reprezentowała Polskę na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku. W czasie testowych zawodów Pucharu Świata FIS rozegranych na torze olimpijskim w Soczi zajęła bardzo dobre 8. miejsce.

Swoją karierę rozpoczynała od startów w konkurencjach alpejskich. W ostatniej klasie liceum postanowiła połączyć wyniesione z nich doświadczenie z umiejętnościami związanymi z jej drugą wielką pasją jaką jest narciarstwo dowolne. W ciągu kilku sezonów przebiła się do światowej czołówki w skicrossie.

Skicross to konkurencja narciarska, w której czworo zawodników rywalizuje jednocześnie na trasie zjazdowej z licznymi przeszkodami (ostre zakręty, muldy, skoki, itp.).
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna