4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności


Dlaczego warto zapisać się na kurs lawinowy

23-01-2017

Zapisałem się na kurs lawinowy. I nawet na niego pojechałem i go ukończyłem :) Fantastyczna sprawa. Kurs robiłem w styczniowy weekend pod Babią Górą. Zdecydowanie polecam go każdemu kto wybiera się w góry zimą. I to nie tylko w góry wysokie, ale każde. Może nie dowiemy się na nim niczego odkrywczego, ale na pewno ugruntujemy swoją wiedzę i staniemy się bardziej świadomymi turystami, co za tym idzie podnosząc swoje własne bezpieczeństwo podczas pieszych wędrówek.

więcej

Kurtka puchowa Dare 2b

09-01-2017

W tym sezonie testuję - z powodzeniem - kurtkę puchową Dare 2b. Jest to kurtka zdecydowanie uniwersalna, sprawdzająca się w bardzo zróżnicowanych warunkach. Chodziłem w niej zarówno w Gorcach jak i po krakowskim zoo. Jednak ku mojemu sporemu zaskoczeniu najczęściej po samym Krakowie, gdzie sprawdza się po prostu rewelacyjnie. A przy okazji dosyć często słyszę, że świetnie w niej wyglądam i mi wyjątkowo pasuje ;)

więcej

Odzież i obuwie - przegląd outdoorowych hitów na zimę; 2016 oraz nowości na 2017.

29-12-2016

W ostatnich tygodniach 2016 roku swą premierę miało wiele nowych produktów, wcześniej niedostępnych w polskich sklepach sportowo - outdoorowych. Pojawiły się też odświeżone wersje hitów z lat poprzednich. Wreszcie zapowiedziane zostały nowości na 2017 - zarówno pod kątem sezonów wiosenno - letniego, jak i produktów z przeznaczeniem całorocznym. Na co w zalewie propozycji warto zwrócić uwagę w związku z zimowymi wyprzedażami? Co ciekawego pojawi się w sklepach wraz z początkiem wiosny? Poniżej subiektywny przegląd propozycji z podziałem na odzież i obuwie.

więcej

Hansjörg Auer i Alex Blümell pokonują północną ścianę Gimmigela East

29-12-2016

To pierwsze wejście od strony Nepalu na mierzący 7005 m n.p.m. szczyt, położony w jednym z najdzikszych zakątków Himalajów. Hansjörg Auer z teamu The North Face i Alex Blümell stanęli jako trzeci zespół w historii na położonym na granicy Indii i Nepalu Gimmigela East. Jest to bliźniacza góra z Gimmigela Chuli (7350m), nazywana również "Gimmigela Sister". Żaden zespół nie próbował dotychczas pokonać stromej, północnej ściany. Dobrze skrywana w odległym rejonie Kanczendzongi, czekała na swoich odkrywców.

więcej

Zapowiedzi Extreme Sports Channel, STYCZEŃ 2017

29-12-2016

W nadchodzącym miesiącu polecamy między innymi walki na żywo: UFC FIGHT NIGHT: RODRIGUEZ vs. PENN oraz UFC FIGHT NIGHT: SHEVCHENKO vs. PEÑA. Ponadto w styczniu zapraszamy na WWE: ROADBLOCK - END OF THE LINE oraz WWE XL WEEKEND - nowe odcinki najlepszych programów poświęconych WWE w jeden, pełen akcji weekend.

więcej

Casio – zegarki idealne dla miłośników sportów ekstremalnych

27-12-2016

Obecnie w sklepach dostępnych jest wiele zegarków sportowych. Wykonane są z doskonałych materiałów, wyposażone w wiele funkcji mających ułatwić życie ludziom aktywnym fizycznie, niemniej jednak marką najpowszechniejszą wydaje się być Casio. Dlaczego tak jest?

więcej

Skok spadochronowy w tandemie – kup na prezent!

21-12-2016

Dzięki skokom tandemowym praktycznie każdy może spełnić swoje marzenia dotyczące spadania w przestworzach. Teraz skoki spadochronowe tego rodzaju można zakupić również w upominku dla bliskiej osoby – wystarczy tylko wybrać voucher upominkowy.

więcej

Hiperpersonalizacja w e-mail marketingu – jak robić to dobrze?

28-11-2016

Jeżeli zamienimy postawione w tytule pytanie na „jak robić to źle”, sporo odpowiedzi znajdziemy w książce „Disrupted”, którą w pierwszej połowie bieżącego roku wydał scenarzysta serialu Sllicon Valley, Dan Lyons. Opisuje w niej m.in. ciekawe przypadki nieprzemyślanych i niedopilnowanych kampanii e-mail marketingowych, w których próbowano – z nie najlepszym skutkiem - wykorzystywać personalizację maili.

więcej

Ekstremalnie w Londynie

20-11-2016

Kto powiedział, że wycieczka do Londynu musi być nudna dla osób lubiących sporty ekstremalne i wysoki poziom adrenaliny? Londyn jest miastem atrakcyjnym dla każdego bez względu na preferencje co do sposobu spędzania wolnego czasu i zwiedzania. Co mogą robić w stolicy Wielkiej Brytanii osoby, które uwielbiają dreszczyk emocji?

więcej

Polak w elitarnym gronie zawodników startujących w Red Bull X-Alps 2017

16-11-2016

W ósmej edycji spektakularnego paratrekkingowego wyścigu, która ruszy 2 lipca 2017 roku, wystartują jedni z najsprawniejszych i najbardziej utalentowanych sportowców świata. W elitarnym gronie 30 zawodników z 20 krajów znalazł się także Polak, Michał Gierlach, dwukrotny mistrz Polski w paralotniarstwie. Podczas wyścigu zawodnicy muszą w możliwie najkrótszym czasie pokonać pieszo lub w powietrzu liczącą ponad 1 000 kilometrów trasę prowadzącą przez Alpy, po drodze zaliczając nieznaną jeszcze liczbę punktów kontrolnych.

więcej


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna