4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Woda » Nurkowanie » Płetwonurkowe (P2)

Płetwonurkowe (P2)

PŁETWONUREK KDP/CMAS** (P2)

Zakres szkolenia:
Uczestnik kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne nurkowanie w zakresie średnich głębokości z płetwonurkiem KDP/CMAS** oraz bezpieczne nurkowanie w parze z płetwonurkiem o wyższych kwalifikacjach i w grupie z instruktorem zakresie dużych głębokości.

Warunki uczestnictwa w kursie:
ukończone 16 lat,
od chwili uzyskania stopnia Płetwonurka KDP/CMAS* wykonanych 20 nurkowań, w tym przynajmniej 10 nurkowań na głębokościach 10-20 metrów, w towarzystwie instruktora lub płetwonurka KDP/CMAS***/**** (P3/4).

Przebieg szkolenia:
Wykłady (22 godziny) i zajęcia praktyczne (36 godzin) w ciągu 7 dni szkoleniowych - obejmujące 15 nurkowań na wodach otwartych, w tym 4 nurkowania na głębokość 20 m, 2 nurkowania na głębokość 30 m i 2 nurkowania na głębokość 40 m - łącznie minimum 5 godzin pod wodą.

Uprawnienia:
Płetwonurek KDP/CMAS** ma prawo nurkować:
do głębokości 20 m w parze z osobą o kwalifikacjach "Płetwonurka KDP/CMAS* (P1)",
do głębokości 30 m w parze z osobą pełnoletnią o kwalifikacjach "Płetwonurka KDP/CMAS** (P2)�",
do głębokości 40 m z osobą o wyższych kwalifikacjach KDP/CMAS.

Po kursie uczestnik otrzymuje wpis do Książki Płetwonurka KDP i międzynarodowy certyfikat KDP/CMAS (P2).

Tomasz Pietrzak
Divemaster PADI
wa793@poczta.onet.pl
http://www.activeholiday.pl

Nurkowanie

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • U-DIVE - Nurkowanie
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Biuro Podróży ECOTRAVEL - Biuro Podroży z Krakowa oferujące niezwykłe imprezy związane również z sportami ekstremalnymi.


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna