4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Woda » Nurkowanie » Płetwonurek scr

Płetwonurek scr

PŁETWONUREK SCR KDP/CMAS (PR)

Zakres szkolenia:
Uczestnik kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne nurkowanie w aparatach o obiegu półzamkniętym z użyciem mieszanin nitroksowych.

Warunki uczestnictwa w kursie:
minimum Stopień Płetwonurka KDP/CMAS** (P2),
minimum Stopień Płetwonurka Nitroksowego KDP/CMAS 1 st. ( PN1).

Przebieg szkolenia:
Wykłady (12 godzin) oraz zajęcia praktyczne (8 godzin), w tym 1 nurkowanie w płytkiej wodzie 4 nurkowania (bez przystanków dekompresyjnych) w wodach otwartych w ciągu 3 dni szkoleniowych w zakresie głębokości odpowiednich do posiadanych uprawnień KDP/CMAS. Czas każdego nurkowania 30 min., maksymalne ciśnienie parcjalne tlenu w mieszaninie oddechowej 0.15 MPa.

Uprawnienia:
Nurkowanie w aparatach oddechowych o półzamkniętym obiegu mieszaniny nitroksowej o stałym składzie procentowym w zakresie głębokości określonych dla posiadanego stopnia wyszkolenia płetwonurkowego KDP/CMAS, lecz nie głębiej niż 40 metrów.

Po kursie uczestnik otrzymuje wpis do Książki Płetwonurka KDP i międzynarodowy certyfikat Płetwonurka "SCR" KDP/CMAS (PR).

Tomasz Pietrzak
Divemaster PADI
wa793@poczta.onet.pl
http://www.activeholiday.pl

Nurkowanie

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • U-DIVE - Nurkowanie
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Biuro Podróży ECOTRAVEL - Biuro Podroży z Krakowa oferujące niezwykłe imprezy związane również z sportami ekstremalnymi.


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna