4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Woda » Nurkowanie » Mieszaniny gazowe

Mieszaniny gazowe

NAPEŁNIANIE MIESZANINAMI GAZOWYMI (GB 1)

Zakres szkolenia:
Uczestnik kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające dokonanie niezbędnych obliczeń składu żądanej mieszaniny oddechowej, bezpiecznego przygotowania mieszanin oddechowych dla własnych potrzeb i napełniania nimi własnego sprzętu nurkowego oraz przygotowanie własnego sprzętu nurkowego do pracy z czystym tlenem.

Warunki uczestnictwa w kursie:
stopień Płetwonurka Nitroksowego KDP/CMAS 1 st. ( PN1).

Przebieg szkolenia:
Wykłady (6 godzin) oraz praktyczne zajęcia warsztatowe (4 godziny).

Uprawnienia:
Przygotowanie mieszanin oddechowych dla własnych potrzeb i napełnianie nimi własnego sprzętu nurkowego oraz przygotowanie własnego sprzętu nurkowego do pracy z czystym tlenem.

W przypadku świadczenia usług w zakresie napełniania butli mieszaninami oddechowymi osobom trzecim wymagane jest dodatkowo Uprawnienie Urzędu Dozoru Technicznego do napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych.

Po kursie uczestnik otrzymuje wpis do Książki Płetwonurka KDP i międzynarodowy certyfikat Płetwonurka KDP/CMAS "GB 1".
Tomasz Pietrzak
Divemaster PADI
wa793@poczta.onet.pl
http://www.activeholiday.pl

Nurkowanie

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • U-DIVE - Nurkowanie
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Biuro Podróży ECOTRAVEL - Biuro Podroży z Krakowa oferujące niezwykłe imprezy związane również z sportami ekstremalnymi.


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna