4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Woda » Nurkowanie » Jaskiniowe (PJ2)

Jaskiniowe (PJ2)

PŁETWONUREK JASKINIOWY KDP/CMAS 2 st. (PJ2)

Zakres szkolenia:
Uczestnik kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne nurkowanie w syfonach dowolnego typu włącznie z ich eksploracją.

Warunki uczestnictwa w kursie:
ukończone 18 lat,
stopień Płetwonurka KDP/CMAS** (P2),
stopień Płetwonurka Jaskiniowego KDP/CMAS 1st. (PJ1).

Przebieg szkolenia:
Wykłady i ćwiczenia (15 godzin) oraz zajęcia praktyczne w ciągu 5 dni szkoleniowych, w tym 5 nurkowań w jaskiniach morskich i śródlądowych wyłącznie poza granicami kraju.

Uprawnienia:
Nurkowanie w celach eksploracyjnych w aparatach oddechowych w grotach morskich i lądowych wypełnionych wodą w zakresie głębokości określonych dla posiadanego stopnia wyszkolenia KDP/CMAS.

Uwaga: Eksploracja jaskiń głębokich wymaga dodatkowo specjalistycznego przeszkolenia jaskiniowego. Nurkowanie z wykorzystaniem sztucznych mieszanin oddechowych wymaga dodatkowo uprawnień w zakresie stopni specjalistycznych KDP/CMAS (PN, PT, PR).

Po kursie uczestnik otrzymuje wpis do Książki Płetwonurka KDP i międzynarodowy certyfikat Płetwonurka Jaskiniowego KDP/CMAS 2 st. PJ2).

Tomasz Pietrzak
Divemaster PADI
wa793@poczta.onet.pl
http://www.activeholiday.pl

Nurkowanie

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • U-DIVE - Nurkowanie
  • Open Event - Zorganizujemy dla Twojej firmy szkolenie, konferencje, spotkanie, piknik, event, w dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Zapewniamy indywidualne podejście doradztwo, pomoc w urzeczywistnieniu Twoich wizji i kompleksową realizacje założonego celu.
  • Biuro Podróży ECOTRAVEL - Biuro Podroży z Krakowa oferujące niezwykłe imprezy związane również z sportami ekstremalnymi.


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna