4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Ekstremalne wyczyny » admin


Ekstremalna przygoda

05-09-2011

Silna grupa spragniona dużej dawki adrenaliny wyruszyła z Krakowa do Słowenii na ekstremalną przygodę. W tym roku po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni zorganizowaliśmy w Gaudeamusie ekstremalny weekend. Czyli niezwykłą przygodę dla wszystkich, których roznosi w domu energia i marzą o czymś więcej niż zwykły wyjazd. Trzy dziewczyny, dwóch facetów, nasz kierowca – Bodzio, oraz piszący te słowa pilot Gaudeamusowy czyli Kazik. Ruszamy ku niezwykłej przygodzie. 800 kilometrów szybko przebiegło. Pod wieczór dojeżdżamy do naszego apartamentu w Centrum Sportów Ekstremalnych. Wieczorna integracja, wspólna kolacja i kładziemy się spać aby nabrać sił przed tym co nas czeka rano.

więcej

Wakacyjny konkurs

23-07-2008

Opisz swoje przygody ze sportami ekstremalnymi i zgarnij nagrody. To może być skok ze spadochronem, bungee, wspinaczka, wyjście do parku linowego, czy przejażdżka kolejką górską. Wspólną cecha jest podwyższony poziom adreanliny i świetna zabawa. Wystarczy, że założysz konto w naszym serwisie i to opiszesz. Zatem do dzieła:)

Nagrody:
Wśród uczestników konkursu rozlosujemy 3 zestawy książek Wydawnictwa RM "Nurkowanie w suchym skafandrze" i "Atlas wspinaczkowy Europa"

więcej

Nowa wersja serwisu

09-02-2008

Po długich nieprzespanych nocach w końcu jest ;) Nowa wersja serwisu! Zmianie uległo w zasadzie wszystko. Zarówno od strony wizualnej jak i technicznej. Więc jak zapewne zauważyliście mamy nową grafikę:) Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Kolejną nowością są eXtremalne blogi.

więcej
1


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna