4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Ekstremalne wyczyny » admin » Wakacyjny konkurs

Wakacyjny konkurs

23-07-2008

Opisz swoje przygody ze sportami ekstremalnymi i zgarnij nagrody. To może być skok ze spadochronem, bungee, wspinaczka, wyjście do parku linowego, czy przejażdżka kolejką górską. Wspólną cecha jest podwyższony poziom adreanliny i świetna zabawa. Wystarczy, że założysz konto w naszym serwisie i to opiszesz. Zatem do dzieła:)

Nagrody:
Wśród uczestników konkursu rozlosujemy 3 zestawy książek Wydawnictwa RM "Nurkowanie w suchym skafandrze" i "Atlas wspinaczkowy Europa"Nurkowanie w suchym skafandrze nie jest żadną wiedzą tajemną, a otwiera zarówno u nas w kraju, jak i na całym świecie wiele nowych możliwości do uprawiania tego sportu.

Książka jest kompendium wiedzy na temat nurkowania w suchym skafandrze – znajduje się w niej wszystko, co każdy nurek chce i powinien wiedzieć, z uwzględnieniem najnowszych standardów i norm bezpieczeństwa. Ten użyteczny przewodnik zawiera porady dotyczące wyboru i pielęgnacji sprzętu, doskonałe, szczegółowe zdjęcia ułatwiające zrozumienie tematyki oraz obszerne wiadomości na temat jednego z najciekawszych sportów nurkowych, przekazywane przez trzech świetnych specjalistów dla wszystkich nurków: od początkujących po doświadczonych instruktorów.

Atlas wspinaczkowy to przewodnik po najpiękniejszych i najbardziej popularnych rejonach wspinaczki skalnej we Francji, Włoszech, Szwajcarii i w Niemczech. Ci, którzy wspinają się rekreacyjnie, znajdą w nim opisy wielu ciekawych tras o średnim stopniu trudności; ekstremaliści zaś informacje o najtrudniejszych drogach, a początkujący o łatwych, ale niezwykle interesujących.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo RM
www.rm.com.pl

Regulamin:

1. Konkurs rozpoczyna się 23 lipca i trwa do 10 września 2008 roku.
2. Informacje o wygranej pojawią się w ciągu 7 dni od jego zakończenia.
3. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailowo.
4. Nagrody zostaną wysłane na wskazany adres na koszt serwisu 4risk.net

Załóż konto, pisz bloga i zgarniaj nagrody !
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna