4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Ekstremalne wyczyny » Blog AktywnychPodróże - clou życia człowieka

26-05-2014

Mówi się, że każdy człowiek szuka swojego życiowego clou. Dla jednych to motocykle, dla innych auta, sport, szachy, karty lub podróże. Cała zabawa polega na tym, że turystykę możemy łączyć z innymi, niedomowymi pasjami. Dlaczego niedomowymi? Ponieważ meritum podróżowania to wyjście za bramę swojego podwórka i wyruszenie przed siebie, w zaplanowane lub całkowicie spontaniczne miejsce.

więcej

W czym tkwi problem osób otyłych?

26-05-2014

Wbrew pozorom problemy osób otyłych nie tkwi w ich nastawieniu, ale w codziennych nawykach, mentalności, motywacji oraz problemach technicznych (zły dobór diety i treningu lub całkowity brak treningu).

więcej

Dieta i ćwiczenia fizyczne

26-05-2014

Często słyszy się o połączeniu diety oraz ćwiczeń fizycznych. Zwykle mówi się o diecie i aerobach, które są lekiem na otyłość. Stają się lekiem nie tylko na nadwagę, ale także na poprawę samopoczucia, na bycie lepszym człowiekiem, na zmianę, której tak domaga się nie tylko umysł, ale również zdrowie, które cierpi z każdą chwila życia osoby otyłej.

więcej

Sport to zdrowie

26-05-2014

Od zarania dziejów powtarza się, że sport to zdrowie. Dlaczego? Jaka magia tkwi w sporcie, który uprawiamy i który daje tyle radości oraz pożytku zdrowotnego? Naukowcy próbują wyjaśnić tą zagadkę poprzez trening ciała i umysłu. Osoby pozytywnie nastawione do życia zasłaniają się za endorfiną, która stają się piedestałem codzienności i sportu. Czym tak naprawdę jest sport i zdrowie?

więcej
1


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna