4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Przydatne » Testy sprzętu » SkiClick

SkiClick

Thule SkiClick

Jazda na nartach biegowych może być relaksującym, samotnym wypoczynkiem na łonie przyrody albo pasjonującą rywalizacją z przyjaciółmi, rozgrywaną we wspaniałych zimowych pejzażach. Nowy uchwyt do przewozu nart Thule SkiClick Carrier ułatwi nam dowiezienie sprzętu na miejsce – można go zamontować do bagażnika dachowego jednym kliknięciem i mieć pewność, że odpowiednio zabezpiecza narty. Thule SkiClick Carrier przyda się również później – ułatwia przechowywanie nart, tak by nie zajmowały zbyt dużo miejsca.Nowy Thule SkiClick został zaprojektowany z myślą nie tylko o wygodnym i bezpiecznym transportowaniu nart, ale również o ich komfortowym przechowywaniu poza sezonem. Można go używać na trzy sposoby – jako uchwytu na narty montowanego na dachu auta, jako uchwytu do przenoszenia nart, pewnie łączącego je ze sobą, a także jako uchwytu ściennego, w którym można je umieścić w celu przechowania.Thule SkiClick może być wykorzystywany razem z Thule SkiClick Bag – torbą, która chroni narty przed wszelkimi zabrudzeniami i kurzem, który mógłby np. przywrzeć do wosku. Kijki do nart są przymocowywane na zewnątrz torby, a całość tworzy wygodną do przenoszenia (również za sprawą elastycznego paska na ramię) paczkę.

Thule SkiClick jest kompatybilny ze wszystkimi bagażnikami dachowymi Thule i powinien bez problemu współpracować z praktycznie wszystkimi bagażnikami innych producentów. Za pewne i łatwe montowanie nim nart biegowych odpowiada inteligentny system montażu z blokadą.Kluczowe atuty Thule SkiClick:
• Jest łatwy w obsłudze – narty montujemy do dachu lub do ściany jednym kliknięciem.
• Zapewnia bezpieczny transport – dzięki specjalnemu hakowi oraz zamkom.
• Pasuje do praktycznie wszystkich dostępnych na rynku bagażników.

Thule SkiClick pojawi się w sprzedaży w marcu 2014 r.Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna