4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Przydatne » Testy sprzętu » HAMMER myPhone

HAMMER myPhone

myPhone HAMMER – mocny Dual SIM w uderzającej cenie!

myPhone HAMMER to najnowszy model wzmocnionego telefonu polskiego producenta. Spełnia wymagania wyśrubowanej normy IP67 w zakresie pyło- i wodoszczelności, ma mocną, wstrząsoodporną obudowę wytrzymującą upadek nawet z dwóch metrów. HAMMER to idealny telefon Dual SIM dla prawdziwego mężczyzny uprawiającego sporty ekstremalne lub dla wszystkich pracujących w trudnych warunkach. Kosztuje niemal dwukrotnie mniej niż podobne modele światowych marek.Hammer to normalny telefon, prosty i przyjemny w obsłudze, z kamerą, modułem Bluetooth i kolorowym wyświetlaczem, ale o cechach, które czynią go wyjątkowym i zarazem idealnym narzędziem do pracy lub do aktywnego wypoczynku. Główną cechą wyróżniającą myPhone HAMMER jest wzmocniona obudowa, wykonana z tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Spełnia wymagania wyśrubowanej normy IP67 w zakresie pyło- i wodoszczelności – całkowicie chroni przed wnikaniem pyłu oraz przed zalaniem wodą przy zanurzeniu do 1m głębokości w czasie przynajmniej pół godziny. Dodatkowe użebrowanie i wyżłobienia na obudowie ułatwiają trzymanie go w dłoni, ograniczając ryzyko przypadkowego wypuszczenia z ręki. Powyższe cechy powodują, że HAMMER jest idealnym telefonem dla ludzi aktywnych - wszystkich pracujących w trudnych warunkach, z dala od sterylnej czystości biura, jak również dla każdego miłośnika sportów ekstremalnych.myPhone HAMMER posiada kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2” QCIF (262 tys.kolorów). Ma wbudowaną kamerę VGA, złącze kart pamięci microSD, odtwarzacz plików audio i video, moduł Bluetooth, radio FM. Dzięki stosunkowo niskiemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną oraz akumulatorowi o ponad dwukrotnie większej pojemności niż standard (1700 mAh) HAMMER umożliwi przeprowadzenie aż do 14 godzin rozmów oraz wytrzyma do 15 dni w stanie czuwania, bez konieczności ładowania. Telefon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz pomarańczowej z czarnymi wstawkami.

HAMMER, jak na telefon ze znakiem myPhone – obsługuje dwie karty SIM jednocześnie. Funkcja ta sprawdza się szczególnie podczas podróży zagranicznych, gdy oprócz karty z zazwyczaj używanym numerem korzystamy z karty lokalnego operatora.

Sugerowana cena detaliczna myPhone HAMMER wynosi jedyne 249 złotych. To niemal dwukrotnie mniej niż konkurencyjne modele światowych marek, spełniające wymagania surowej normy IP67. Jeżeli ktoś rozważa zakup takiego telefonu przed zimowym wyjazdem na narty, z zadowoleniem przyjmie fakt, że 13 stycznia HAMMER trafi do sklepów sieci detalicznej Biedronka. Przez krótki okres promocji w tej sieci dostępny będzie na terenie całego kraju w niesamowicie niskiej cenie 179 złotych.Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej na temat telefonów i urządzeń myPhone:
www.myphone.plCopyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna