4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Przydatne » Testy sprzętu » Aku Transalpina GTX

Aku Transalpina GTX

Aku Transalpina GTX czyli niezwykle wygodne papucie w górach:) Nie żartuję - to zdecydowanie najwygodniejsze buty i to nie tylko górskie jakie miałem. Chodzi się w nich niezwykle komfortowo.

Miałem je już ze sobą na kilku wyjazdach. Zarówno weekendowych w Beskidzie Żywieckim, czy Gorcach, ale też na wyjeździe w Japonii, gdzie przydały się podczas trekkingu w Alpach Japońskich.Są lekkie, dobrze trzymają nogę, ale przede wszystkim jak już wspomniałem, są niezwykle wygodne.

Ani razu mnie nie otarły, choć nie miałem czasu ich "rozchodzić" i od razu pojechałem w nich w góry. Nie przemokły mi ani podczas deszczu, ani na mokrej trawie. Choć muszę tu przyznać, że jeszcze nie miałem okazji ich przetestować w naprawdę trudnych warunkach.W każdym razie noga dosyć dobrze w nich oddycha i nawet przy obecnej, słonecznej pogodzie nie czułem się w nich niekomfortowo. Pomimo tego, że są to jednak wysokie, solidne buty.

Jakość wykonania, jak na AKU przystało bardzo wysoka. Są to już moje trzecie buty tej firmy i z każdej pary do tej pory jestem bardzo zadowolony.I co jest już dla mnie mniej ważne, ale niemniej jednak też się liczy - prezentują się naprawdę ładnie :)

Podsumowując - każdemu z czystym sumieniem polecam.Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna