4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Przydatne » Testy sprzętu » Klean Kanteen

Klean Kanteen

Drugim naczyniem (pojemnikiem), które dostałem do testów w Japonii była butelka Klean Kanteen, o pojemności 0,8 litra ze sportową nakrętką umożliwiającą picie bez odkręcania czyli jak z bidonu.

W dzisiejszych czasach jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że jak nie zaczniemy dbać o środowisko to już niedługo utoniemy w śmieciach. Butelka Klean Kanteen, wychodzi naprzeciwko tym problemom. Jest metalowa i wielorazowa. Możemy w niej przechowywać wodę, czy też wszelkie inne płyny. Ja najczęściej do zwykłej wody dorzucam sobie coś co przełamie jej smak, zazwyczaj są to po prostu witaminy.

Butelka jest dosyć lekka, a jej zamknięcie jest genialne. Pozwala w łatwy sposób się napić, bez odkręcania całej nakrętki, używając tylko jednej ręki. Do tego jest po prostu ładna.

Wydaje mi się, że może to być przydatna rzecz dla każdej aktywnej osoby. Niezależnie od tego czy idziemy w góry na trekking czy na wycieczkę po mieście.

Mnie butelka Klean Kanteen w Japonii sprawdzała się doskonale.

Klean KanteenCopyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna