4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Przydatne » Testy sprzętu » Chusta Matt

Chusta Matt

Już od dawna wielką popularnością cieszą się chusty wielofunkcyjne. Czym zatem może się wyróżnić wśród innych tego typu produktów chusta MATT.

Na pewno jest mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest bardzo dobrej jakości. Natomiast tym czym się wyróżnia to materiałem - testowana przeze mnie była wykonana z wełny Merino.


Do tej pory miałem już wiele chust wielofunkcyjnych, które zawsze mam przy sobie na górskich wycieczkach. Po raz pierwszy testowałem za taką z Merino.

I to jest jej wielka zaleta. Jak to Merino, nie przesiąka zapachem gdy się spocimy, przyjemnie grzeje gdy jest zimno. Gdy zaś zakryjemy chustą twarz i w nią "chuchamy" dłużej pozostaje sucha.

Moim zdaniem warto więc zainwestować w tego typu materiał. Bo o zaletach samej chusty chyba nikogo nie trzeba przekonywać.


Chustę wielofunkcyjną Matt miałem już okazję testować w Tatrach słowackich podczas kursu turystyki zimowej, pod Babią Górą na kursie lawinowym czy podczas zwykłych pieszych wycieczek w góry. Zarówno jako chustę jak i zwykłą czapkę. Czy też nawet jako czapkę pod kask.

Przez ten czas ani się nie zmechaciła, ani się nie rozciągnęła.

Będą to na pewno dobrze zainwestowane pieniądze.Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna