4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Przydatne » Testy sprzętu » Brubeck athletic

Brubeck athletic

Druga z koszulek firmy Brubeck, którą miałem przyjemność testować w Japonii. Piszę przyjemność, bo jak wszystkie dotychczasowe produkty Brubeck, noszenie jej to czysta przyjemność.


Koszulka jest lekka, oddychająca i szybkoschnąca. Do tego bardzo przyjemnie się prezentuje. Przesadzam w zachwytach? Może, ale miałem już wiele różnych tego typu koszulek, a te od Brubeck pasują mi zdecydowanie najbardziej. Więc się zachwycam :)

Miałem ją ze sobą podczas pokonywania trasy rowerowej z Imabari do Onomichi. Trasa niezwykle malownicza, stosunkowo łatwa do pokonania, ale wymagająca dla odzieży. Są miejsca osłonięte gdzie jest bardzo ciepło, a są miejsca (szczególnie podczas przejazdu mostami), gdzie mocno wieje i jest zimno.

Potrzebnych jest więc kilka warstw odpornych na wiatr, ale jednocześnie dobrze odprowadzających ciepło aby się zapocić. Koszulka Brubeck athletic, była moją pierwszą warstwą. I jak mówię spisywała się doskonale.


Konstrukcja zapewnia bardzo dobrą oddychalność, we wrażliwych miejscach materiał jest dodatkowo "dziurkowany" co jeszcze poprawia jej właściwości.

Materiał jest elastyczny bardzo dobrze dopasowuje się do ciała, jest też bardzo przyjemny w dotyku, nigdzie nas nie gryzie, ani nie uwiera. Wykonana jest w 62% poliamidu i 38% poliestru.

I jak mówiłem ładnie wygląda, co może nie jest najważniejsze, ale zawsze to plus ;)

Po wypraniu zaś schnie błyskawicznie, co przy dłuższych wyprawach ma niebagatelne znaczenie. Dlatego w maju pakuję ją na Główny Szlak Beskidzki.Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna