4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Rajdy ekstremalne » Adventure Trophy » Wisła 2008

Wisła 2008


Zamberlan Adventure Trophy -
czyli ekstremalna przygoda w długi weekend! 21 - 25 maja 2008 r. w Wiśle rozpocznie się już VII edycja ekstremalnego rajdu przygodowego, rozgrywanego tym razem pod nazwą Zamberlan Adventure Trophy. Areną tegorocznej przygody będą: Beskid Śląski, Żywiecki oraz Jezioro Żywieckie. Do pokonania ponad 300 km trasy pieszo, rowerem, kajakiem i na rolkach.Przed startującymi również wiele zadań specjalnych, takich jak: pokonanie mostu linowego, wejście po linie, trawers oraz wspinaczka.

Chętni do udziału mają do wyboru dwie trasy:
- Masters - dla wszystkich zaawansowanych "napieraczy", zarażonych bakcylem walki o jak najlepsze miejsce. Trasa około 300 km.
- Amator - trasa adresowana dla początkujących.

Zespoły ruszają na trasę oznaczoną w terenie punktami kontrolnymi jednocześnie i zmierzają do mety non-stop 24 godziny na dobę ( dotyczy to zarówno kategorii Masters jak i Amator), a ewentualne przerwy wliczane są do wyniku zawodów. Punkty kontrolne zaznaczone będą na turystycznej mapie w skali 1: 50 000, droga miedzy punktami jest dowolna. Po drodze uczestnicy mają do wykonania szereg zadań specjalnych Zespoły zostaną sklasyfikowane na podstawie czasu pokonania trasy. Wygrywa ten zespół, który jako pierwszy dotrze na metę, zaliczy wszystkie punkty kontrolne i wykona wszystkie zadania specjalne.

W kategorii Amator zostanie przeprowadzona oddzielna klasyfikacja dla męskich i mieszanych zespołów oraz weteranów.

Oficjalna strona zawodów:
http://www.adventuretrophy.pl

Rajdy ekstremalne - Adventure Trophy

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Adrenalina Park - Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku.
  • Atmosfera - Całoroczna baza spadochronowa w Hiszpanii.
  • ASG Predators - ASG Predators, jesteśmy firmą która organizuje niepowtarzalne imprezy firmowe i atrakcje outdorowe dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych firm i korporacji. Survival, szkoła przetrwania, S.E.R.E., asg, techniki linowe i wiele innych
  • BSA - Imprezy integracyjne, paintball, parasailing na lądzie, wyprawy rowerowo-kajakowe, wyprawy GPS


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna