4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Inne ekstremalne » Adaptive sports » Handbike

Handbike

Moja przygoda z handbike rozpoczęła się w internecie. Któregoś dnia przeglądając jego zasoby natknąłem się na zdjęcie z jakiegoś maratonu. Byli tam biegacze, ludzie na wózkach do sprintu, a między nimi coś co bardzo przypominało rower ale było na trzech kołach ;). Jak się później okazało , dziwnym rowerem który widziałem był Handbike.

Narodziła się myśl aby spróbować i tego... jazda na rowerze doskonale wypełniła by lukę w treningu która powstawała pomiędzy końcem sezonu narciarskiego a początkiem lata oraz końcem lata a początkiem sezonu narciarskiego :) Rozpocząłem poszukiwania w Polsce ale niestety okazało się że nie ma u nas importera. Za granicą owszem jest, ale ceny są po prostu kosmiczne powyżej 12.000zł !!

Mój zapał osłabł na długi czas, aż do momentu kiedy skończyła się sesja letnia i postanowiłem takiego Handbike`a zbudować. Towarzyszyło temu wiele trudności ale zostały wynagrodzone wraz z pierwszą próbą przejażdżki na prototypie. Okazało się że efekt przewyższył moje najśmielsze oczekiwania!!! Jest jeszcze nie skończony ale już w tej chwili mogę z powodzeniem jeździć na przejażdżki z moją Dziewczyną Małgorzatą, a kiedy Ona zostaje w domu wyjeżdżam na trening!

Jarosław Rola
www.mono-ski.prv.pl

Gdzie uprawiać:

  • ! Geronimo - wyprawy w nieznane - Organizujemy imprezy ekstremalne, wyjazdy firmowe, wyprawy w najdalsze zakątki świata i najbardziej zakręcone pomysły.
  • Adrenalina Park - Największy park rozrywki na Dolnym Śląsku.
  • Centrum Rekreacji Alfa - Centrum Rekreacji Alfa to przede wszystkim ludzie. Ludzie, których pasją jest turystyka w trochę innym sensie niż się utarło. Wszystkie siły oraz całą naszą kreatywność wkładamy w to, by nasze wycieczki kojarzyły się zawsze z najlepszą roz
  • FunFactory Kamil Jurek - żyroskop (symulator przeciążeń lotniczych)
  • Salon Rowerowy Tczew Bogdan Bondariew - Salon rowerowy tczew


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna