4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Tygodnik Piłka Nożna

Tygodnik Piłka Nożna

25-07-2017

Czasopismo „Piłka Nożna” na polskim rynku obecne jest już od ponad 50 lat. To odpowiednia gazeta dla wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy chcą na bieżąco śledzić najważniejsze informacje dotyczące tego sportu zarówno w Polsce, jak i na świecie oraz przeczytać ciekawe artykuły o ulubionych piłkarzach.

Dlaczego warto czytać tygodnik „Piłka Nożna”?

Na polskim rynku nie ma drugiego czasopisma, które dostarczałoby tak wielu informacji o piłce nożnej w kraju i na świecie. Dzięki odświeżeniu dawnej formuły magazyn zyskał zupełnie nowy charakter. Teraz prócz treści typowo informacyjnych, znaleźć można w nim także liczne artykuły utrzymane w tonie publicystycznym. Miłośnicy piłki nożnej mają więc okazję nie tylko na bieżąco śledzić wyniki poszczególnych rozgrywek, ale także dowiedzieć się o lokalnych wydarzeniach, ważniejszych imprezach sportowych oraz przeczytać ciekawe wywiady z piłkarzami czy trenerami, analizy i podsumowania minionych meczy czy większych imprez, a także poznać ulubionych piłkarzy od prywatnej strony.

https://prenumerata.ruch.com.pl/prenumerata-pilka-nozna

Źródło wiedzy o polskiej piłce nożnej

W tygodniku „Piłka Nożna” publikowane są artykuły dotyczące w większości polskiej ekstraklasy oraz piłkarskiej reprezentacji narodowej. W każdym numerze znaleźć można aż kilkanaście artykułów dotyczących najważniejszych informacji o wydarzeniach sportowych w kraju. Artykuły poświęcone polskiej piłce nożnej poruszają tematykę bieżących wydarzeń, zmian w kadrach czy transferów. Oprócz tego wszyscy miłośnicy tego sportu mają okazję przeczytać ciekawe wywiady czy komentarze zarówno piłkarzy, jak i ich trenerów. Czasopismo dostarcza informacje o lokalnych wydarzeniach sportowych, podsumowuje mecze grane przez reprezentację Polski, przedstawia szczegółowe analizy i wnioski dotyczące minionych imprez sportowych.

Wydarzenia ze świata

W tygodniku „Piłka Nożna” znaleźć można także wiele informacji dotyczących europejskich rozgrywek oraz bieżących wydarzeń na całym świecie. Czytelnicy znajdą w gazecie nie tylko relacje z najważniejszych meczy, ale także liczne tabele ligowe wraz z opublikowanymi wynikami z każdej kolejki. Czasopismo „Piłka Nożna” to doskonałe źródło informacji o wszystkich ważnych zmianach w światowych reprezentacjach, transferach między zagranicznymi klubami, a także największych osiągnięciach światowych piłkarzy czy sukcesach Polaków grających mecze w zagranicznych klubach. Dzięki tygodnikowi można także poznać wschodzące gwiazdy piłki nożnej, dowiedzieć się o nowych obiecujących piłkarzach grających w znanych klubach, a także o najważniejszych imprezach sportowych organizowanych na całym świecie.

Wyniki

Dzięki tygodnikowi „Piłka Nożna” każdy miłośnik tego sportu może na bieżąco śledzić tabele z wynikami poszczególnych rozgrywek, by dokładnie orientować się w sytuacji zarówno w Polsce, w Europie, jak i na świecie. W czasopiśmie zamieszczane są nie tylko informacje o wynikach Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi, ale także tabele z wynikami niższych polskich lig. Całość uzupełniają dodatkowe informacje i analizy.

Dodatki do tygodnika

Doskonałym uzupełnieniem tygodnika „Piłka Nożna” jest wydawany co miesiąc dodatek „Piłka Nożna PLUS”. Podczas gdy tygodnik prócz najważniejszych informacji, zawiera także wiele swobodnych, artykułów o bardziej publicystycznym charakterze, dodatek „Piłka Nożna PLUS” stanowi typowo informacyjne uzupełnienie całego czasopisma. Do każdego numeru tygodnika dołączany jest także plakat.

Dlaczego warto prenumerować tygodnik „Piłka Nożna”?

Możliwość prenumeraty czasopisma „Piłka Nożna” to doskonały sposób na zyskanie pewności, że otrzyma się wszystkie wydania zamówionego tytułu. Prenumerata.ruch.com.pl umożliwia także wybranie najlepszego sposobu doręczenia gazety – można odebrać ją w kiosku w drodze powrotnej z pracy, rano lub w środku dnia – o dogodnej dla siebie porze. Istnieje także możliwość dostarczenia gazety drogą pocztową. Prenumerata tygodnika „Piłka Nożna” to także gwarancja niezmienności ceny, która jest niższa niż w przypadku zakupu gazety w kiosku.
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna