Re: czy w tym roku będzie extremalna 2??

sykk
czy w tym roku będzie extremalna 2??
06 kwi 2005 - 21:38:45
witam...własnie jestem juz pełnoletni leci mi 19 i chciąlbym spróbowac własnych sił w extremalnej 2 lub w podobnym obozie przetrwania?? jelsi ktos wiec oczym niech napisze na maila lub gg 4607221...bardzo mi zalezy na tym ...za rok mam mature bo poszedłem do technikum 4 letniego a moim kierunkiem studiów jest wszzza szkoła oficerska we wroclawiu a potem lubliniec wiec chcem sie sprawdzic smiling smiley
06 kwi 2005 - 22:57:40
Tradycyjnie jak co roku Selekcja (bo chyba to miales na mysli, ekstremalna 2 to cykl programow telewiyjnych poswiecony sportom ekstremalnym) odbywa sie w przedostatni tydzien sierpnia. Ostatnie lata to eliminacje w Pucku i jak uda ci sie zakwalifikowac to jako pierwsze zadanie musisz znalezc sie w ciagu okreslonego czasu na poligonie w Drawsku Pomorskim. W tym roku pewnie bedzie podobnie. Wszelkie najnowsze informacje znajdziesz w "Żołnierzu Polskim" w najblizszym czasie
i na stronie:

[www.combat56.pl]

Chwilowo jeszcze nic nie ma na temat Selekcji 2005 ale cierpliwosci, zazwyczaj pierwsze szczatkowe informacje pojawiaja sie dopiero w czerwcu.

LIRO team
Marcellus
07 kwi 2005 - 11:27:11
a technika to nie są pięcioletnie ??
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna