Re: Rajdy

Bergson Winter Challenge
20 lut 2008 - 21:50:16
Gdyby ktoś był zainteresowany to już w ten weekend (a w zasadzie to w poniedziałek 25 lutego) wystartuje jeden z największych w Polsce rajdów ekstremalnych. Zimowy - Bergson Winter Challenge.

A może ktoś z Was startuje i podzieli się wrażeniami smiling smiley?

Więcej na stronie rajdu:
[www.adventurerace.pl]
Re: Bergson Winter Challenge
21 lut 2008 - 12:07:40
fajne dość cool smiley ale na razie kondycja nie ta cool smiley ale zacząłem nad tym pracować więc może w przyszłym roku cool smiley
21 lut 2008 - 21:37:08
Też tak mam winking smiley Ładnych kilka lat temu, gdy byłem jeszcze młody winking smiley startowaliśmy ze znajomymi w eliminacjach do Salomon Trophy (teraz Adventure Trophy). Oczywiście nic z tego nie wyszło, ale zabawę mieliśmy przednią smiling smiley
22 lut 2008 - 12:47:50
Salomon mnie ominął, bo zachciało mi się pobyć wesołoarmistą cool smiley ale byłem jednym z finalistów Sukces Trophy, włóczyłem się na Harpaganie kilka razy i kiedyś zalapałem się na Selekcję cool smiley teraz usilnie pracuję nad odrobienie strat w kondycji cool smiley zobaczymy co z tego wyjdzie cool smiley
Nieźle, nieźle smiling smiley
22 lut 2008 - 22:01:03
to na parę fajnych imprez się załapałeś. A który rajd był najciekawszy?
Re: Nieźle, nieźle smiling smiley
23 lut 2008 - 13:14:09
Wiesz , każdy był trochę inny i w każdym było coś fajnego cool smiley mnie się najbardziej podobało jak na Harpaganie po całonocnym marszu ze zmeczeniu łapała wszystkich głupawa cool smiley i wszystko było śmieszne cool smiley
Rajdy
24 lut 2008 - 21:44:07
To jeszcze powiedz, który był najtrudniejszy.

Masz jakieś fotki z rajdów smiling smiley?
Re: Rajdy
25 lut 2008 - 10:39:00
Chyba selekcja, strasznie wycieńczająca była, bez jedzenia, mało wody brak snu cool smiley taka mała masakra cool smiley
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna