Re: selekcja\extremalna 2

Majersco
selekcja\extremalna 2
07 kwi 2004 - 22:00:12
jestem tu pierwszy raz wiec nie wiem czy byl juz taki post, ale niech sie ktos odezwie kto juz byl na selekcji lub na extremalnej dwojce?bardzo chce tam isc, ale nie mam z kimsad smiley kto chetny ?
15 kwi 2004 - 00:26:02
z tego co sie orientuje to aby wziac udzil w selekcji nie potrzebujesz zadnego partnera, ewentualnie jesli jakies zadanie bedzie wykonywac sie w klka osob to zosaniecie juz na miejscu dorani w grupy.
Co masz na mysli piszac o ekstremalnej dwojce??
Jest to cykl reportarzy poswiecony sportom wytrzymalosciowym, ja np. rajdy przygodowe i selekcja.

LIRO team
Barnaba
15 kwi 2004 - 10:14:22
Idź sam. Popatrz w tv co jest grane i maszeruj. Szukanie kumpli na taką wycieczkę to oznaka słabizny. A X2 mocna jest strasznie!!! Barnabas
Piotr
22 kwi 2004 - 18:19:30
Witam!!!
Nigdy nie byłem ani na selekcji ani extremalnej dwójce ale co roku ogladam to w telewizji i w tym roku poprostu MUSZE tam pojechac!!!!!!!!!!!!
Jezeli wiesz kiedy w tym roku odbywaja sie oba rajdy i gdzie sie trzeba zgłosic to jesli mozesz mi odpowiedziec bdzo wdzieczny.

Z gory dziekuje!!!!!!!
krzysiek
25 kwi 2004 - 23:01:44
siemka!! ja tez jestem zainteresowany ekstremalna dwojka jezeli nadal chcesz tam isc i nie masz z kim to jestem chetny!! odpisz na moj adres mailowy greendevils_22@op.pl
lovehetetragedy
26 kwi 2004 - 15:12:45
tegoroczna selekcja odbywa sie w dniach 19-25 sierpnia. Praselekcja w Pucku a dalej na poligonie w Drawsku do zobaczenia na Selekcji:>
Powodzenia.
karol
04 maj 2004 - 11:25:44
ja byłem w zeszłym roku i jade znowu w tym bo szybko wyleciałem z poligonu.
kumpli poznasz w pociągu do Pucka
info:
[www.combat56.pl]
GrAbArZ
26 sty 2006 - 21:17:47
Witam mocnych chłopaków z checią bym zrobil to co Wy.Trzeba w końcu sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną jak i psychiczną.Też potrzebuje zaczerpnąć trochę informacji dotyczących tegorocznej selekcjki.Gdyby ktoś dysponował dostępem do informacji proszę o kontakt na meila:Capone17@op.pl
Benek
07 cze 2004 - 09:05:44
W niedziele oglądałem program na tvp2 "Nie tylko dla komandosa" i widziałem ogloszenie z "Selekcji 2004" ktora ma sie odbyc w sierpniu b.r. bardzo chciałbym wziąźć w niej udział bardzo prosze o jakieś dokładniejsze dane.
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna