Re: jakie piwo jest najlepsze

Lechita
jakie piwo jest najlepsze
25 lip 2008 - 19:06:43
Piwo musi miec niska (wlasciwa) temperature, towarzystwo, temat, otoczenie oraz smak powiazany z osobowoscia. Jezeli nie chcesz nikogo w danym momencie slyszec, widziec i czuc, to zazyj WARKE strong (kazde mocne), gdy szukasz klimatow to zywiec - trzezwy smak, gdy chcesz sie tylko ostudzic - wybiez zimne byle jakie piwo - moze nie bedziesz chcial tego dzisiaj wiecej (piwo to apetyt). Jezeli masz silna wole to stosuj je przy odchudzaniu (gdy Ci to dolega), jezeli nie to SMACZNEGO !!!
bartekdy
01 cze 2009 - 13:52:49
Moim zdaniem najlepsze polskie piwka to Tyskie i Lech a z zagranicznych to Heineken
18 sty 2016 - 13:55:03
Anonimowy użytkownik Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Moim zdaniem najlepsze polskie piwka to Tyskie i
> Lech a z zagranicznych to Heineken

Nigdy nie piłam Heinekena. Jestem zaskoczona, bo słyszałam wiele złych opinii o tym piwie.
26 lis 2015 - 16:07:50
Najlepsze zimne piwko oczywiście. Kasztelan mi najbardziej ostatnio podchodzi. Chociaż jak jestem w górach to lubie napić się grzańca jakiegoś smiling smiley
23 sty 2016 - 19:26:05
Lech, Żywiec, Wojak są dobre. A z zagranicznym Heineken.
02 lut 2016 - 19:23:37
Ja kupuje tylko żywca. Co prawda białego też
04 sie 2017 - 12:36:44
Heineken, warka radler grolsch
15 maj 2016 - 20:43:08
Żywiec dla mnie wygrywa. Najlepiej z dodatkiem soku malinowego
20 pa 2016 - 13:54:18
Najlepsze jest to piwo, które każdemu smakuje najbardziej. Mnie np
Żywiec nie smakuje. Wolę Heinekena.

TRIGON ORTHOPEDIA - skuteczne operacje kręgosłupa, haluksa, stopy.
28 lis 2016 - 11:08:17
Żywiec, Heineken, Tyskie - jeden dziad winking smiley To wszystko koncerniaki i to takie bez smaku. Oczywiscie fajnie wypic coś takiego na plaży jak jest pragnienie, ale w domu do meczu czy gdzies w pubie raczej preferowałbym coś z Pinty, AleBrowar, Artezan, Kormoran. Jeśli ktoś nie słyszał to nie pił naprawde dobrego piwa smiling smiley
20 lut 2017 - 11:00:24
Moje typy:

Heineken, Warka Stron, Łomża Export, Perła Export, Koźlak (Browar Amber), Johannes (Browar Amber)
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna