Podnośnik teleskopowy - pytanie

Podnośnik teleskopowy - pytanie
09 wrz 2017 - 10:51:50
Szukam opinii wszedzie gdzie sie da na temat podnosnikow teleskopowych spalinowych. Mam zamiar otworzyc firme zajmujaca sie wykonywanie zlecen z urzyciem tego typu sprzetu ciezkiego. Oczywiscie na start nie bedzie mnie stac na zakup takich maszyn .. dlatego chce dowiedziec sie na temat sprawdzonych modeli i je w fazie poczatkowej wypozyczac od firmy zewnetrznej. Mam nadzieje przy tym troche zarobic gdyz w mojej okolicy nie dziala zadna firma oferujaca takie uslugi. Z wiodacych producentow najwiekszy wybor ma chyba JLG - [jlg.com.pl] Mieliscie moze stycznosc z jakimis ich konstrukcjami? Zalezy mi na opiniach z pierwszej reki odnosnie niezawodnosci oraz wytrzymalosci w ciezkich warunkach pracy. Z gory dzieki za pomoc.
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna