Samochód

Samochód
09 wrz 2017 - 10:46:36
Ja jakos nie mam zaufania co do uzywanych samochodow. Przeciez nigdy do konca nie wiadomo co poprzedni wlasciciel z nim robil. Duzo osoba katuje je ile wlezie, a gdy ma sie cos popsuc lub na to sie zanosi to sprzedaje bez powiadamiania o tym fakcie kupujacego. Moze lepiej wyglada sprawa jesli chodzi o kupowanie uzywanych samochodow u dealerow .. nie wiem wiec sie nie wypowiem. Moim zdaniem najlepsza opcja jest wlasnie leasing na firme. Mozna sobie pojezdzic nowym samochodem .. bez tak duzej straty jakbysmy go zakupili w salonie. Wieksi gracze na rynku maja naprawde dobre oferty, dobrym przykladem moze byc Renault - [www.renaultfinansowanie.pl] Co do jakosci ich produktow to wiekszosc osob jest zadowolona. Moja znajoma jezdzi modelem Clio .. bardzo malo pali, jest nim latwo wszedzie zaparkowac - idealne auto dla singielki smiling smiley
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna