Laptop gamingowy - jaka grafika?

Laptop gamingowy - jaka grafika?
25 sie 2017 - 19:06:33
Chcę sobie sprawić nowego laptopa do gier. Na komputer stacjonarny nie mogę sobie pozwolić ze względu na częste podróże. Mam generalnie kilka typów, jednakże najsłabiej moja wiedza wygląda w zakresie kart graficznych. Czy taka będzie dobra i wystarczy, by pograć w nowości przez jakiś rok lub dwa : [www.morele.net]? No i najważniejsza rzecz - da radę się ją jakoś podkręcić?
Re: Laptop gamingowy - jaka grafika?
09 wrz 2017 - 09:57:50
Nba Live Mobile Coins buy to Mmogo.com
Re: Laptop gamingowy - jaka grafika?
15 wrz 2017 - 11:18:00
Na rok wystarczy, na dwa też powinien, ale nigdy pewności nie można mieć - po prostu rozwój technologii, czy gier następuje bardzo szybko i ciężko przewidzieć, co przyniesie przyszłość.
Re: Laptop gamingowy - jaka grafika?
11 gru 2017 - 16:44:38
Teraz to mnie wystraszyliście. Do gier, gamingowy?! Z czym to się je? Czy ten do gier będzie dobry czy nie [leasinglaptopa.pl] Kupiony na prezent. Znajomi polecali, firmę również, bo można było w leasing wziąć.
Autor:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna